Про мене

Nadya Yarkaya

Почну з того, що я проходила навчання в університеті культури і мистецтв «Академія перукарського мистецтва та декоративної косметики» за спеціальністю «стиліст-візажист». Вже під час навчання в університеті я отримала цінний практичний досвід, оскільки почала працювати з українськими зірками, також була візажистом на таких проектах як: «Крок до зiрок» і «Наша пiсня».

 - 2005-2007 Багато співпрацювала з телеканалами «Гравіс», «Сіті», «Кіно», «Тоніс», «М1»

 - З 2007 і до сих пір співпрацюю з такими салонами як Palas, Madi, і в салоні краси Юрія Царьова «Elixir Сlub».

 - 2010-2012 Працювала візажистом на зйомках для журналів XXL та Pink.

Додатково я пройшла навчання по макіяжу «Олени Юдіної», де отримала професійну підготовку за програмою - «Основи візажу та стилю в академії VISART".

- 2011 – навчання в школі макіяжу (Париж)

Atelier internasional de maquillage.

Formation superieure en maquillage professionnel - ecole

Helene Quille

Stage beauty & mode-intensive beauty & fashion suer training

У чемпіонаті України зі стилю я була нагороджена дипломом і отримала перше місце в номінації «створення стильного образу». У журі чемпіонату входили такі особистості як: Сергій Звєрєв, В'ячеслав Дюденко, Андре Тан, Наталія Найда, Ольга Дика.

2006 рік – моя участь в міжнародному «Фестивалі перукарського мистецтва» ColorTime, там була нагороджена дипломом за третє місце в номінації «креативний макіяж».

В даний час співпрацюю з провідними фотографами, журналами, телеканалами. Проводжу майстер класи та семінари, навчаючи дівчат мистецтву макіяжу. Мною були проведені семінари на такі теми:

  • Сучасні тенденції макіяжу
  • Виведення форми брів.

Працюю з акторами кіно, співачками українського шоу бізнесу, і світськими особами.

Макіяж для мене спосіб розкрити жінку, надати їй новий образ, акцентувати увагу на її особливостях. Враховуючи природні дані клієнта, я намагаюся добитися ідеального результату.

Надія Яскрава