Юмі Лашес

Юмі Лашес Київ (YumiLashes) - головний секрет краси ваших вій!

Очі - дзеркало нашої душі, а довгі і густі вії - їх красиве обрамлення. Пишні вії підкреслюють наш погляд, роблять його виразним і привабливим. На жаль, не всім від природи дано шикарні вії, які не потребують додаткового догляду за допомогою косметичних засобів. Існує маса народних методів, якими користуються багато дівчат, щоб їх вії виглядали доглянутими і стали швидше рости. Однак часто ці заходи забирають багато часу і не завжди дають очікуваний результат, а іноді можуть завдати і непоправної шкоди. На щастя, за допомогою нової технології Юмі Лашес, володаркою довгих і красивих вій може стати кожна дівчина без шкоди для свого здоров'я.

На сьогоднішній день крім туші для вій, на допомогу кожній жінці приходять косметичні салони, які пропонують ряд послуг, щоб зробити ваш погляд чарівним. Це і хімічна завивка вій, нарощування, фарбування, різні масла і інші процедури догляду за віями. На загальному фоні вигідно вирізняється унікальна за своєю суттю технологія кератиновоголіфтингу вій Юмі Лашес, яка створена в Швейцарії і на сьогоднішній день не має аналогів по всьому світу. Процедура Юмі Лашес, щопропонується в нашому салоні (YumiLashes) Київ дозволить вам подовжити і збільшити в обсязі ваші власні вії без додаткового нарощування, максимально природним способом.

читати далі

Що ж являє собою процедура ламінування Юмі Лашес?

Це інноваційний кератиновийліфтинг вій, який триває в кілька етапів і проводиться виключно спеціально навченим майстром. На першому етапі ваші вії ретельно очищаються спеціальними засобами, які також надають додатково зволожуючу і тонізуючу дію на шкіру повік. Далі йде укладання війок в обраний вами вигин, який може варіюватися від натурального до коктейльного. Всі вії ретельно фіксуються спеціальною сироваткою, наповнюються пігментом і вітамінами. В ході процедури обсяг ваших вій збільшується до 30%. На ваш вибір представлені кілька кольорів від синьо-чорного до світло-коричневого. Використання спеціального пігменту і подальше обволікання вій дає набагато більш стійкий результат, ніж при звичайному фарбуванні вій, що дозволить вашим віям зберегти колір і виглядати чарівно аж до наступної процедури. Наші досвідчені майстри допоможуть підібрати вам колір і вигин ваших вій в залежності від ваших уподобань, вашої зовнішності і вікових особливостей, а також врахують всі найвибагливіші ваші побажання у виборі найдрібніших кольорових відтінків, адже завдяки унікальній текстурі є можливість змішування пігменту. Дуже важливо звернутися саме до висококваліфікованого майстра для проведення процедури ламінування Юмі Лашес, адже на перший погляд будь-який майстер, який  пройшов навчання з легкістю може провести процедуру. Насправді це не так, адже недосвідчений новачок може не дотриматись ряду дрібних нюансів, в результаті чого ви отримаєте занадто загнуті вії або навпаки. У нашому салоні ви можете бути впевнені в якості наданої послуги і професіоналізмі майстрів.

У порівнянні зі звичним для багатьох нарощуванням вій, процедура «ламінування Юмі Лашес» дасть вам ряд переваг. По-перше, вона займає менше часу, ніж нарощування, по-друге, не викликає ніяких неприємних відчуттів, як під час процедури, так і після неї. Вії Юмі Лашес (YumiLashes) м'які і натуральні на дотик, не викликають ніяких подразнень. З Юмі Лашес вам абсолютно не потрібно міняти свої звички або плани, відмовлятися від улюбленої косметики. Ви можете користуватися тушшю, звичним кремом для повік, спати «обличчям в подушку», ходити в сауну, плавати в басейні, купатися в солоній морській воді, використовувати контактні лінзи.

Звичайна завивка Юмі Лашес (Київ).

Якщо розглянути звичайну хімічну завивку вій і процедуру Юмі Лашес, то стає зрозуміло, що Юмі Лашес не тільки виключить ризик пошкодження вій, що можливо при хімічній завивці, а й зміцнить структуру вій вітамінами та поживними компонентами, які входять до складу засобів, що використовуються в процедурі. Кератин дбайливо наповнює кожну вію і допомагає їй забезпечувати здоровий ріст від коренів до самих кінчиків. Таким чином, ви отримуєте три в одному - натуральну, щоне завдає ніякої шкоди завивку та догляд, а також безпечне фарбування.

Всього за одну процедуру ваші вії не просто придбають приголомшливий обсяг і красу, а найголовніше - залишаться натуральними, не завдаючи вам ніякого дискомфорту. Наші клієнти відзначають, що після процедури свої вії стають щільними, товщими і загнутішими. Цей ефект триває 2-3 місяці без необхідності корекцій. І ще раз нагадаємо, що ваші вії після процедури Юмі Лашес не вимагають ніякого спеціального догляду!

Кератиновийліфтинг Юмі Лашес відповідає всім європейським стандартам якості, в ході процедури використовуються виключно негормональні препарати, а також є всі сертифікати безпеки.

Не відкладайте на потім втілення вашої мрії привабливо виглядати, витративши на це мінімум зусиль і часу! Ми із задоволенням вам в цьому допоможемо, застосувавши процедуру ламінування Юмі Лашес Київ! Унікальна методика дозволить вам стати впевненіше, почуватися на всі сто, навіть тільки вставши з ліжка!