Навчання макіяжу для себе Київ

Прайс-лист

 на послуги в салоні

Денний макіяж 349 грн.
Вечірній макіяж 499 грн.
Випускний макіяж 750 грн.
Весільний макіяж 649 грн.
Пробний макіяж 30% менше
Макіяж для фотосесії от 649 грн.
Креативний макіяж от 699 грн.
Коктейльний макіяж 349 грн.
Дитячий макіяж 199 грн.
Макіяж на дому від 499 грн.

Навчання візажу для себе (Київ)

Скільки часу витрачає на щоденний макіяж середньостатистична сучасна жінка? Зазвичай зовсім небагато. Вранці доводиться все робити швидко, на більш ретельний макіяж зайвої хвилинки не залишається зовсім. Тому ми зазвичай робимо буквально кілька рухів тушшю і помадою. Чи задовольняє результат? На жаль, далеко не завжди.

Чи хочете ви навчитися робити ідеальний макіяж швидко і завжди з найкращим результатом? Повірте, для цього зовсім не потрібно перекваліфікуватися в візажиста, витративши багато часу і фінансових коштів. Йдеться про прості курси - навчання макіяжу для себе. Вони спеціалізуються на отриманні оптимального обсягу знань і практичних навичок, які будуть корисні будь-якій жінці. Навчання буде направлено виключно на результат. Їм і є оволодіння мистецтвом нанесення макіяжу для себе. Заняття будуть проводитися виключно в індивідуальному форматі. Орієнтовані вони тільки на вас, ваші особливості, стиль життя і потреби.

читати далі

Хто наші учениці? Серед тих, хто успішно пройшов курс макіяж для себе молоді дівчата і жінки похилого віку, успішні бізнес-леді і домогосподарки. Ми абсолютно впевнені в тому, що такі знання і навички будуть корисні практично кожній жінці.

Як проходять заняття навчання візажу Київ? Як до них правильно підготуватися? Ми тут опишемо коротко процес, щоб ви мали поняття про те, що буде відбуватися.

Перш за все - ніякої особливої підготовки не потрібно. Жінка приходить нафарбованою таким чином, як вона це робить зазвичай або ж зовсім не нафарбована. Як вам буде комфортно. Для початку нам потрібно познайомитися ближче. Ви розкажете про себе, свій спосіб життя, роботу, захоплення і т. д. Також ви розповісте нам про свої плани, зокрема про те, скільки часу ви готові приділяти створенню макіяжу щодня. Це допоможе визначитися з типом макіяжу, ідеальним саме для вас.

Для роботи, звичайно ж, знадобляться засоби декоративної косметики. Неодмінно приносьте з собою всю вашу косметичку. Покладіть в неї навіть те, чим ви ніколи не користувалися. Цілком ймовірно, що вас чекають приємні несподіванки і нові відкриття. На цьому етапі вашого навчання ми будемо оптимізувати наявний косметичний набір. З неї безжально видаляється все те, що вам не підходить. Якщо вміст косметички здається вам дуже мізерним, не турбуйтеся. Майстер неодмінно підкаже вам в процесі роботи, чим її краще наповнити.

Тепер приступаємо безпосередньо до створення образу. Щоб підібрати ідеальний макіяж для себе, нам доведеться спробувати декілька їх варіантів, покреативити з кольором. В результаті зупиняємося на декількох найбільш вдалих варіантах. Не будемо заганяти себе в жодні рамки, їх може бути кілька, наприклад, пара денних і вечірній макіяж. У практичній частині наших занять майстер буде показувати, як працювати з косметикою, основні рухи і моменти, на які слід звернути увагу. Учні повторюють все це, відпрацьовуючи навички, навчаючись обирати оптимальні для себе кольори і відтінки.

Навчання макіяжу для себе Київ відміну від курсів професійних?

Чим же відрізняється навчання макіяжу для себе Київ від курсів професійних? Справа в тому, що ми підбираємо техніки для макіяжу досить прості у виконанні. Вони не вимагатимуть величезної кількості інструментів і маси косметики. А ще на їх виконання витрачається зовсім вже мало часу. Вважається оптимально, якщо повсякденний макіяж виконується всього лише за 7-10 хвилин.

Сподіваємося, що ви усвідомили, наскільки важливо і корисно вміння привести себе до гарного вигляду за допомогою макіяжу. Неодмінно відвідайте курси візаж для себе, і ви подивитесь в дзеркало зовсім іншими очима. Бездоганний зовнішній вигляд - це гарантія такого чудового почуття впевненості в собі, необхідного кожній жінці незалежно від її віку, соціального стану і роду діяльності. Ласкаво просимо до нас!