Візажист додому Київ

Прайс-лист

 на услуги в салоне

Денний макіяж 349 грн.
Вечірній макіяж 499 грн.
Випускний макіяж 750 грн.
Весільний макіяж 649 грн.
Пробний макіяж 30% менше
Макіяж для фотосесії від 649 грн.
Креативний макіяж від 699 грн.
Коктейльний макіяж 349 грн.
Дитячий макіяж 199 грн.
Урок макіяжу 2000 грн.

У вас має бути свято? Весілля, ювілей, дружня зустріч або інша знаменна подія? Ми щиро вас вітаємо! І дуже розуміємо бажання будь-якої жінки в цей особливий день виглядати прекрасною і неповторною. Немає нічого неможливого! Вам необхідний гарневбрання, акуратна зачіска і святковий макіяж. Все це вимагає істотних витрат часу і сил. Ми завжди готові взяти на себе частину ваших турбот! Тому пропонуємо скористатися нашою послугою - виїзд візажиста додому Київ.

Багато наших клієнтів вже оцінили такий формат спілкування з майстром. Це дуже зручно і істотно заощаджує Ваш час, якого в передсвятковій метушні зазвичай зовсім не вистачає. Сучасні жінки ведуть активний спосіб життя, тому звикли берегти кожну свою хвилину. Наш візажист буде біля дверей вашого будинку в точно призначений час. Спізнюватися абсолютно не в наших правилах. Ми цінуємо і поважаємо час кожного нашого клієнта.

читати далі

Ми розуміємо, що в іміджі жінки абсолютно немає неважливих моментів. Найменша деталь, невірно підібрана, може повністю змінити враження від вашого, здавалося б, продуманого до дрібниць образа.Ну і, звичайно ж, зіпсувати настрій і навіть настільки довгоочікуване свято. Тому, вибір професійного візажиста, який може виконати саме те, що вам потрібно - це одне з найважливіших справ напередодні свята. Майстер повинен володіти не тільки технікою, а й бути частково художником, творцем і навіть чуйним психологом. Тільки такий візажист допоможе жінці максимально розкрити всі грані її чарівності і жіночності.

Наш візажист, який може зробити макіяж (Київ), відповідає всім перерахованим вище вимогам і побажанням. У кожну свою роботу майстер неодмінно вкладає частинку своєї душі. Для нього це не просто засіб заробітку і прибуткова справа, а справжня творчість і натхнення. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і великий практичний досвід. Вони в курсі частих змін всіх модних тенденцій в світі і активно включають всі можливі та необхідні новинки в свою діяльність.

Залежно від того, яка саме подія у вас має бути, визначається і підходящий варіант макіяжу. Не існує єдиної формули, все дуже індивідуально. Можна дотримуватися тих чи інших напрямків і рекомендацій, а також продумувати власні оригінальні рішення. У будь-якому випадку, в тандемі з нашим візажистом ви створите щось дуже індивідуальне і красиве. Нехай ваш макіяж буде незвичайний і стильний, він обов'язково приверне загальну увагу на майбутньому заході і викличе захоплення! Перевірено сотнями наших клієнтів.

Чому наш візажистдодому на сьогодні користується дуже великим попитом? Причин тому кілька. Перш за все, тому, що ми робимо основний акцент на якості та своєчасності обслуговування. До замовника ми готові виїхати буквально в будь-який час, коли це зручно і необхідно клієнту. Ми ставимо в основу індивідуальність кожної жінки та дівчини. Намагаємося розкрити всі найкращі сторони їх зовнішності, можливо, навіть ті, про які вони і не підозрювали до цього. Наші знання в сфері створення краси глибокі, а досвід великий. Тому навіть найвибагливіші клієнти завжди залишаються задоволеними.

Окремо варто сказати про матеріали, що використовуються. Вони завжди найвищої якості, кращих фірм-виробників. Це гарантія прекрасного вигляду вашого макіяжу і збереження його на досить тривалий час, поки триватиме ваше свято. Така косметика не викликає алергій та інших неприємних реакцій людського організму.

Ще одна незаперечна перевага наших візажистів - це їх доброзичливість і легкість в спілкуванні. Вони неодмінно знайдуть спільну мовуз будь-яким клієнтом. Адже дуже важливо, щоб між майстром і клієнтом встановився особистий контакт. Так вони набагато краще зрозуміють один одного, що допоможе уникнути можливих розчарувань і невдоволень.

Ми вас переконали? Якщо виникла необхідність замовити макіяж Київ - не сумніваючись ні хвилини, звертайтесь до нас. У ваш урочистий день наші професійні послуги неодмінно вам знадобляться. Відносно невисока вартість макіяжу Київ робить його доступним великій кількості жінок і дівчат. Кожна з нас, хоча б іноді, гідна бути красивою і неперевершеною. Почуття завершеного образу дозволить вам випромінювати впевненість в собі і підкорювати серця оточуючих!