Візажист Київ

Прайс-лист

 на услуги в салоне

Денний макіяж 349 грн.
Вечірній макіяж 499 грн.
Випускний макіяж 750 грн.
Весільний макіяж 649 грн.
Пробний макіяж 30% менше
Макіяж для фотосесії від 649 грн.
Креативний макіяж від 699 грн.
Коктейльний макіяж 349 грн.
Дитячий макіяж 199 грн.
Макіяж на дому від 499 грн.
Урок макіяжу 2000 грн.

Візаж Київ

Бажання бути красивою абсолютно природно для кожної жінки. Прагнення до привабливості закладено в нас, напевно, на генетичному рівні. Достовірно відомо, що ще стародавні жінки, які жили в печерах, наносили на обличчя кольорову глину і сажу, бажаючи виділятися. З тих пір пройшли тисячоліття, змінилися епохи, і мода на візаж, звичайно ж, теж змінилася.

Сьогодні, для створення свого унікального образу, в розпорядженні жінок мільйон найрізноманітніших косметичних засобів. Помади, тіні, рум'яна, пудра, туш - вибір їх просто величезний і приголомшує уяву. Використовувати всі ці засоби в якійсь мірі вміє кожна з нас. Адже ми самостійно наносимо макіяж кожен день. Але досконало оволодіти цією майстерністю можуть лише одиниці, які доклали до цього чимало зусиль. Тому, якщо нам необхідно щось ексклюзивне, ми звертаємося до послуги «Візаж Київ». Це не просто ремесло чи професія, це справжнє мистецтво!

Чим займається візажист? Його сфера діяльності - це трансформація зовнішності жінки. Він створює гармонійний образ, в якому все взаємопов'язане. Зачіска, макіяж, одяг і навіть характер - значимо й важливо абсолютно все. Візажист не просто розфарбовує обличчя. Він проникає в суть особистості і розкриває її найкращі сторони. Хороший майстер прекрасно відчуває кольори і передає пропорції, завжди в курсі всіх модних новинок і відкриттів, а також він вміє налаштуватися «на хвилю» клієнта і зрозуміти, що саме необхідно створювати.

читати далі

Крім таланту, як і в будь-якій справі, потрібні знання. Візажист (Київ) проходить дуже серйозне навчання. Курси включають в себе не тільки знання з візажу, а й основи анатомії, фізіології, косметології, перукарської справи. Ті, що навчаються, дізнаються секрети різних видів макіяжу, вивчають багато практичних прийомів. Багато хто помилково вважає, що візаж і макіяж - це одне і те ж. Насправді ж макіяж є лише частиною того, чим володіє візажист. Це один з його інструментів, який він освоїв досконало і активно використовує у своїй роботі.

Абсолютно особливий напрямок в мистецтві візажу - арт візаж Київ. Це креативний макіяж, експерименти з незвичайними і неповторними образами. Майстер тут може дати вихід своїм творчим ідеям і створювати художні образи. В процесі використовується вся палітра декоративної косметики, а також такі елементи, як стрази, мережива та ін. Можливо нанесення малюнків на обличчя, а також аквагриму. Саме арт візаж ми часто бачимо на подіумах і обкладинках журналів в професійних фотосесіях.

Ми готові запропонувати вам послугу візаж (Київ, центр). Наші майстри - справжні професіонали своєї справи, що володіють відмінним художнім смаком і великим досвідом. Вони неодмінно втілять в життя всі ваші мрії і навіть більше. У підсумку ми вас обов'язково приємно здивуємо. Буде складено програму по догляду за шкірою обличчя саме вашого типу, визначені ті риси, які бажано приховати і ті, які потрібно підкреслити. Ваш візаж в Києві буде найкращим!

Косметика, що використовується - тільки професійна, найвищої якості, провідних фірм-виробників. Вона завжди гіпоалергенна, а також досить стійка. В її складі ви знайдете пігменти з дещо більшою насиченістю, ніж у звичайній косметиці. Вони забезпечують яскравість і інтенсивність кольорів. Майстер візажист подібно художнику буде змішувати кольори, прагнучи досягти особливих, специфічних, унікальних відтінків, які підійдуть саме вам.

Візажист в своїй роботі використовує виключно індивідуальний підхід. До ваших послуг всі види макіяжу і всі відомі техніки. Макіяж повсякденний, вечірній, весільний, для фотосесій і багато, багато іншого. Мета візажиста - створити образ, близький саме вам, що максимально передає саме вашу красу. Пропонуємо кожній жінці зануритися в світ краси і досконалості, подарувати собі позитивні емоції і гарний настрій. Ви - найкраща і гідні ви тільки найкращого!