Уроки макіяжу Київ

 

Прайс-лист

 на послуги в салоні

Денний макіяж 349 грн.
Вечірній макіяж 499 грн.
Випускний макіяж 750 грн.
Весільний макіяж 649 грн.
Пробний макіяж 30% менше
Макіяж для фотосесії від 649 грн.
Креативний макіяж від 699 грн.
Коктейльний макіяж 349 грн.
Дитячий макіяж 199 грн.
Макіяж на дому від 499 грн.

Історія макіяжу йде корінням в глибоке минуле. Бажання жінки бути привабливою, напевно, запрограмовано на генетичному рівні. Ще древні красуні наносили на своє обличчя різні доступні на той час засоби. Це були глина і сажа, а потім крейда і, навіть, буряковий сік. Час минав, змінювалися епохи, а з ними і мода, уявлення про прекрасне. Сьогодні ж макіяж - це ціла наука і мистецтво. Він може самим чарівним чином перетворити жінку. Оволодіти мистецтвом макіяжу неодмінно повинна кожна з нас. Причому починати навчання не пізно нікому. Відмінності у віці наших учениць досить солідні. Це і дівчатка-старшокласниці і жінки у віці.

Наш центр краси пропонує для вас уроки макіяжу Київ. Варто відзначити, що вони призначені не для професіоналів, а для тих, хто мріє мати гарний вигляд кожен день, при цьому не витрачати на це багато часу і коштів. Викладачами курсу є майстри високої кваліфікації, що володіють дуже великим досвідом. Вони не зупиняються у своєму розвитку, постійно вчаться і тримають руку на пульсі всіх новинок. І найважливіше - вони люди захоплені, «хворіють» своєю справою.

читати далі

Уроки візажу для себе (Київ) - для початківців

Наші учениці навчаються робити собі макіяж самостійно. Але до практичних занять, їм доведеться вивчити невелику теоретичну частину, яка буде дуже корисна і стане базою, основою для подальшого практичного навчання. Ми докладно розповімо про те, як тверезо оцінити і зрозуміти всі нюанси власної зовнішності. Для цього необхідно приміряти на себе кілька образів, позначити "своє". Ви дізнаєтеся свої сильні і слабкі сторони, а також визначитеся, як вигідніше їх підкреслити або приховати. Твердження про те, що некрасивих жінок не буває абсолютно вірне. І ми обов'язково доведемо вам це!

Для роботи нам, без сумніву, знадобляться косметичні засоби. Цілком можна обійтися тим, що вже є вдома у будь-якої жінки. Приносьте абсолютно всі косметичні засоби, навіть ті, якими ви не користуєтеся, вважаючи, що вони вам не підходять. Можливо, ви помиляєтеся, і вас чекає багато несподіваних відкриттів і оригінальних рішень. Якщо у вас немає косметики або її дуже мало - не переживайте. Майстер обов'язково підкаже вам, що і де краще придбати. Обов'язково індивідуально підбирається колірна гамма, відповідна конкретно кожній учениці. Ви буквально подивитесь на себе зі сторони, новими очима.

Після теоретичної частини занять починається найцікавіше - частина практична. Викладач поетапно підносить все те, чим ви повинні оволодіти. Ви дізнаєтеся, з чого слід починати наносити макіяж, як виділяти очі, брови, вилиці, в якій послідовності все виконувати, на чому краще зробити акцент саме вам. Майстер покаже всі прийоми, рухи, розповість про тонкощі і хитрощі. Одночасно учениці намагаються самостійно нанести макіяж. Викладач обов'язково підкаже і допоможе, якщо щось не виходить. Працюємо до тих пір, поки ви і ваш наставник не залишитеся задоволені результатом, поки навички не відпрацьовані і не закріпляться. Не варто ігнорувати домашні завдання. Через час, вдома, неодмінно потрібно закріпити отримані навички. Це дуже важливо.

Уроки макіяжу розраховані на тих, хто хоче оволодіти простими техніками і навчитися наносити повсякденний макіяж, на кожен день. По проходженню курсу щодня на це у вас буде йти всього 5-7 хвилин. Такий крихітний відрізок часу, але ж він задає настрій на цілий день! Задоволена своїм відображенням у дзеркалі жінка по-справжньому щаслива.Приємний бонус від нашого центру краси - рекомендації про те, як перетворити повсякденний макіяж в вечірній. Ці знання, звичайно ж, стануть в нагоді теж кожній жінці.

Ще один важливий момент - обговорення тенденцій сучасної моди. У наш швидкісний вік все змінюється дуже стрімко. Те, що ще вчора було в тренді, сьогодні вже не популярно. Нам, жінкам, потрібно це розуміти і відслідковувати, бути в курсі того, що відбувається навколо. Наші майстри обов'язково поговорять з вами і про це.

Тих, кого зацікавили уроки макіяжу, ціна приємно здивує. Це зовсім невисока плата за такі корисні вміння та знання. Записуйтеся на наш курс, і ми обов'язково передамо вам все необхідне, все те, що знаємо і вміємо самі. І ви завжди будете красиві і чарівні!