Макіяж для фотосесії Київ

 

Прайс-лист

 на послуги в салоні

Денний макіяж 349 грн.
Вечірній макіяж 499 грн.
Випускний макіяж 750 грн.
Весільний макіяж 649 грн.
Пробний макіяж 30% менше
Макіяж для фотосесії від 649 грн.
Креативний макіяж від 699 грн.
Коктейльний макіяж 349 грн.
Дитячий макіяж 199 грн.
Макіяж на дому від 499 грн.
Урок макіяжу для себе 2000 грн.

Професійна фотосесія - це завжди незабутня подія і дуже яскраве враження. Пам'ять про неї залишиться на довгі роки у вигляді чудових фотографій, які приємно розглядати і демонструвати близьким і знайомим. Кожна жінка мріє хоча б раз відчути себе справжньою зіркою, яка позує перед об'єктивами фотокамер. Але результат фотозйомки може і розчарувати, якщо підготовка до неї пройшла неналежним чином. Що ж робити, щоб все пройшло ідеально, і ваш образ вражав своєю красою на фото?

Вибір фотографа-професіонала, фото студії, сюжетів, одягу, правильна розстановка світла - все це, безумовно, дуже важливо. Але велика частина успіху фотосесії залежить від того, як буде виглядати ваше обличчя. Адже саме до нього прикута основна увага фотографа і людей переглядають фото. Нанесений макіяж повинен відповідати ситуації і обстановці фотосесії. Більш того, він задає тон всьому вашому вигляду. Щоб правильно нанести макіяж для фотосесії Київ, необхідно знати деякі тонкощі і хитрощі. Денний макіяж через об'єктив фотоапарата виглядає дуже блякло. На фотографії ви будете виглядати, ніби зовсім без нього. Майстри візажисти взагалі відносять макіяж для фотосесії до окремого виду. Тому найкращий варіант - це звернутися до професіоналів, справжніх майстрів своєї справи. Ми завжди раді допомогти вам зробити макіяж для фотосесії (Київ)!

читати далі

У чому ж полягає особливість такого макіяжу? Намагаємось коротко про це розповісти. Перш за все - це набагато більш ретельне опрацювання вашої шкіри. Спалахи фотоапаратів роблять всі ваші дрібні недоліки, нерівності шкірного покриву дуже помітними і навіть перебільшують їх. Тому, їх необхідно ретельно приховати. Основа під макіяж, тональний засіб в цьому випадку наносяться дуже щільно. Щільніше навіть, ніж при оформленні вечірнього макіяжу. Якщо ви подивитесь на цьому етапі в дзеркало, то, можливо, вирішите, що тон завдано занадто рясно. Це так, але лякатися цього не варто. Адже майстер виконує макіяж для фотосесії, а не звичайний або вечірній варіант. Недостатньо затонованеобличчя буде виглядати на фотографії як мінімум неохайно.

Наступний момент - велика кількість пудри. Важливість цього секрету візажистів знають всі фотографи. Справа в тому, що спалах завжди створює на шкірі відблиск. Видалити цей дефект ретушуванням непросто, а часом і неможливо. Припудрювання ж створює надійну перешкоду для утворенню відблисків.

Тепер поговоримо про насиченість такого типу макіяжу. Як вже було сказано, денний мейк-ап не рекомендується використовувати. Фото спалах "з'їсть" як мінімум 50% насиченості всіх фарб. Навіть якщо ви бачите на професійній фотографії ніжне обличчя, практично без косметики, можете бути впевнені, що це не так. Косметичних засобів на обличчі дуже багато, але вона створює відчуття повної природності. Такий ось парадокс фото.

Візаж для фото (Київ) має бути контрастним, виразним, глибоким, яскравим. Виконується він максимально акуратно і ретельно, адже об'єктив фотоапарата бачить вас буквально як під мікроскопом. Не рекомендується використання текстур перламутрових і блискучих, оскільки вони створюють небажані відблиски.

І останньою особливістю макіяжу для фото Київ є використання тільки спеціальних косметичних засобів. Так, наприклад, тіні для макіяжу для фотосесії мають більш насичені кольори. Також професійна косметика відрізняється підвищеною стійкістю. Це важливо, адже фотозйомка - справа не хвилинна, іноді вона триває кілька годин. І протягом усього цього часу макіяж повинен бути бездоганний. Варто відзначити також, що для фотосесії на природі макіяж може бути ніжніший, ніж для тих, які проводяться в фото студіях, під штучним освітленням.

Макіяж для фотосесії Київ від наших майстрів завжди чудовий. На фото ви будете справжньою красунею. Варто прислухатися до порад, щодо того, як підготувати шкіру до майбутнього заходу.

За кілька днів до зйомок відмовтеся від гострої їжі, алкоголю, кави. А напередодні передбачуваної дати не пийте багато рідини. Перераховані фактори провокують набряки, які зовсім небажані. Добре також виконати чистку обличчя, проте заздалегідь, а не за день до зйомки. До місця проведення фотосесії зазвичай приходять без макіяжу. Він наноситься безпосередньо перед зйомкою. У будь-якому випадку макіяж для фотосесії слід обговорити з фотографом.

Бажаємо вам вдалої фотосесії і прекрасних знімків! Наші професійні послуги допоможуть вам досягти відмінного результату.