Коктейльний макіяж Київ

 

Прайс-лист

 на послуги в салоні

Денний макіяж 349 грн.
Вечірній макіяж 499 грн.
Випускний макіяж 750 грн.
Весільний макіяж 649 грн.
Пробний макіяж 30% менше
Макіяж для фотосесії від 649 грн.
Креативний макіяж від 699 грн.
Дитячий макіяж 199 грн.
Макіяж на дому від 499 грн.
Урок макіяжу для себе 2000 грн.

У вас намічається весела вечірка після робочого дня? Дискотека? Або зустріч друзів, товаришів по службі? Прекрасно! Бажаємо гарно провести час. Коктейльні вечірки - ось як називаються подібні заходи. Сьогодні вони дуже модні і неймовірно популярні. Це свого роду неформальний захід, гості якого можуть вільно спілкуватися і насолоджуватися легкими напоями та закусками.

Перед жінками відразу ж постає питання - що одягнути? З'явитися на коктейльну вечірку в джинсах або діловому костюмі вважається поганим тоном. Сукня - ось те, що вам потрібно. Якоювона буде, залежить тільки від формату майбутнього заходу. Втім, в більшості випадків ніякого суворого дрес-коду немає. Ваше плаття може бути будь-якого кольору, малюнка, текстури і т. д. На більш офіційних заходах, можливо, доведеться обмежити, наприклад, довжину сукні. Але в будь-якому випадку, вибравши сукню, ви ніколи не помилитеся.

читати далі

Отже, плаття готове, тепер залишається нанести макіяж і можна вирушати на вечірку. Але яким повинен бути коктейльний макіяж? Деякі вважають, що він такий же, як і вечірній. Тобто по суті це одне і те ж, але насправді це не так. Макіяж коктейльний винесено в класифікації професіоналів, як абсолютно окремий тип. У чому його відмінності і що йому характерно?

Фахівці схильні вважати, що коктейльний макіяж є середньою ланкою між макіяжем денним і вечірнім. Він більш яскравий, ніж макіяж денного варіанту і дещо спокійніше, ніж вечірній. Зазвичай він виконується в натуральних відтінках, відповідних зовнішності і образу жінки. Але при цьому фарби використовуються набагато більш виразні. Яскравість в цьому випадку цілком доречна. При штучному освітленні ви не повинні ні в якому разі виглядати занадто вже блідо. Ну і довгі вії - неодмінний атрибут коктейльного макіяжу. Туші, що подовжують вії, в цьому випадку припадуть дуже до речі.

Коктейльний макіяж Київ передбачає створення образу артистичного і загадкового. Наприклад, акцент може бути зроблений тільки на очі. Це всілякі чіткі стрілки, кольорова підводка, специфічний димчастий макіяж. Тон обличчя жінки при цьому залишається рівним. Губи не виділяються, їх досить лише трохи зачепити прозорим блиском або помадами натуральних відтінків. А що робити, якщо часу на коктейльний макіяж зовсім немає? Припустимо експрес-варіант - нанесення коктейльного макіяжу поверх повсякденного, використовуючи більш яскраві відтінки. Пропонується використання таких декоративних елементів, як блискітки, стрази, штучні вії та ін. Коктейльний макіяж повинен неодмінно поєднуватися з усім вашим нарядом і образом.

Як очевидно з вищесказаного, коктейльний макіяж не такий уже й складний у виконанні. Однак, тільки одного разу спробувавши виконати його самостійно, можна переконатися, що це не так. Вміло користуватися відтінками, поєднуючи їх і отримуючи щось нове, і інструментами під силу лише справжньому професіоналу своєї справи. Коктейльний макіяж, ціна якого доступна кожному - це наша щоденна робота, яку ми можемо і намагаємося робити прекрасно! І наші задоволені клієнти це підтверджують!

Не витрачайте власний дорогоцінний час і нерви, збираючись на вечірку, зазирніть перед цим в наш салон. Ми допоможемо вам підібрати максимально відповідний саме вам варіант коктейльного макіяжу. Ви гідні того, щоб в цей вечір бути виключно на висоті. Гостей на таких заходах зазвичай багато не буває, тому кожен учасник знаходиться під пильною увагою інших. А ви будете і в цей раз просто чудовою. Коктейльний макіяж салон Наді Яскравої втілить в життя найбільш професійно! Ми враховуємо всі ваші побажання, і навіть втілюємо в життя найпотаємніші мрії. Насолоджуйтесь яскравими фарбами, атмосферою радості та приємним спілкуванням, а про ваш макіяж подбаємо ми!