Макіяж Київ

Прайс-лист

 на послуги в салоні

Денний макіяж 349 грн.
Вечірній макіяж 499 грн.
Випускний макіяж 750 грн.
Весільний макіяж 649 грн.
Пробний макіяж 30% менше
Макіяж для фотосесії от 649 грн.
Креативний макіяж от 699 грн.
Коктейльний макіяж 349 грн.
Дитячий макіяж 199 грн.
Макіяж на дому від 499 грн.
Урок макіяжу для себе 2000 грн.

Декоративною косметикою, так чи інакше, хоч іноді користується будь-яка жінка. Правда вміло її використовувати у представниць прекрасної статі виходить не відразу. Хтось годинами підбирає потрібні відтінки, хтось іде за порадами до мами або подружки, направляється на курси візажистів, а хтось шукає поради в інтернеті. Тому і часто можна побачити запити в інтернеті: як зробити макіяж покроково, секрети професійного макіяжу, макіяж Київ, види макіяжу, макіяж Київ ціна, макіяж Київ недорого, де зробити професійний макіяж, макіяж Київ центр. Однак не на всі ці запити можна знайти чітку відповідь у віртуальному світі. Макіяж - це перш за все особиста присутність і досвід.

Що ж важливо знати, щоб не допустити основних помилок в make-up мистецтві? Розглянемо кілька основних правил вишуканого макіяжу:

- Коректна розстановка акцентів, де пріоритет віддається або виділенню губ, або макіяжу очей. В іншому випадку (при одночасному акценті на губах і очах) макіяж може вийти занадто строкатим та вульгарним.

читати далі

- Помірне використання косметики. Особливо не варто перестаратися з усілякими основами і тональними кремами. Занадто велика кількість таких засобів створює ефект штучної маски на обличчі. Важливо педантично підбирати колір основи під макіяж щодо відтінку шкіри і помірно його наносити. Це запорука того, що макіяж буде виглядати природно і ніжно.

- «Модно те, що мені йде» - Коко Шанель. Іншими словами декоративна косметика повинна відповідати індивідуальним особливостям її власниці. Ганяючись за останніми трендами моди, можна підібрати косметику, яка абсолютно не підходить під тип обличчя, а в гіршому випадку викликати ще й небажані наслідки для шкіри.

- Тон косметики для очей повинен підходити під їх колір. Під зелені очі найкращим чином підійдуть бежеві, лілові, перламутрові, зелені та коричневі тони. Для карих очей найбільш вдале рішення - темні, димчасті тіні, коричневі, темно-зелені. А блакитнооким в пору підбирати золотисті, сріблясті, фіолетові і рожеві тони.

- Тип макіяжу повинен підбиратися відповідно до стилю і атмосфери заходу. Існують два основних типи макіяжу: денний і вечірній. Якщо вони використовуються не до місця, то макіяж швидше буде применшувати переваги господині, ніж підкреслювати кращі сторони її природної краси. Важливо знати, що вечірній макіяж - це яскравий make-up, який доведеться до місця на багатолюдних гучних вечірках, весіллях, бенкетах і застіллях. Денний макіяж ненав'язливо розставляє акценти і маскує деякі дефекти шкіри. Тут краще не додати тіней і блиску, ніж перестаратися в нанесенні різних шарів декоративної косметики.

Для денного макіяжу зазвичай не потрібна велика кількість часу, особливо, якщо дівчина практикує його кожен день, істотно не змінюючи його тип. З вечірнім макіяжем справа дещо складніша. Як було згадано вище, він повинен бути яскравим, але як не крути і тут повинна бути витримана гармонія. З іншого боку він більше спрямований на те, щоб розставляти акценти і моделювати риси обличчя, а тут вже справа не може обійтися без професіонала. До речі, відрізняється і косметика для денного і вечірнього макіяжу. Якщо для денного вона повинна бути легкою і не обтяжливою для шкіри, то професійна косметика для вечірнього макіяжу повинна триматися дуже довго і не розтікатися під впливом різних факторів. По ціновому діапазоні професійна косметика набагато дорожче і купують її зазвичай майстри-візажисти. Та й в принципі звичайному шанувальнику вона і ні до чого.

Обираючи між макіяжем в домашніх умовах і в салоні потрібно зважити всі «за» і «проти». А стикаючись з необхідністю вечірнього make-up без сумнівів краще звернутися за допомогою професіонала. Втім, така послуга по кишені практично кожному. Зробити макіяж (Київ, недорого) можна в нашому салоні. До кожного клієнта ми ставимося з любов'ю і турботою. Адже ми теж жінки і прекрасно розуміємо бажання наших клієнток: бути красивими і обожнюваними, подобатися, надихати і дарувати щастя. Ми допомагаємо все це втілювати в життя за допомогою нашої діяльності!

Макіяж - це та частина образу жінки, якій потрібно приділяти належну увагу. В якійсь мірі це мистецтво, завдяки якому жінка набуває родзинку і особливий шарм неповторності!