Моделювання брів Київ

 

Брови - дуже важлива деталь вашого обличчя. Дуже недалекоглядно їх недооцінювати. Залежно від того, які ваші брови - їх форма, колір, густота - вас будуть сприймати по-різному. Обличчя може набувати зовсім інший вираз. Помічено, що 95% уваги співрозмовника притягують саме брови. Так людина на підсвідомому рівні зчитує ваш характер, настрій.

Ідеальні брови від природи - явище дуже і дуже рідкісне. Самостійно виправити їх недоліки складно. Найчастіше - це годинни, проведені перед дзеркалом і незадовільний результат в підсумку. Але зневірятися не варто, на допомогу жінкам приходить послуга моделювання брів Київ. Що вона являє собою?

читати далі

Чітке, правильне оформлення брів підкреслить ваші очі. Саме цим і займається майстер моделювання брів. На першому етапі він уважно вивчає і оцінює вашу зовнішність. Великий досвід і висока кваліфікація дозволяють майстру швидко зорієнтуватися і запропонувати такий варіант, який максимально ідеально вам підійде, приховає наявні недоліки і підкреслить переваги. За допомогою спеціальних інструментів майстер додасть вашим бровам певну форму, видаливши зайві волоски. Як це відбувається?

Використовують декілька різних способів моделювання форми брів Київ. Розповімо про найпоширеніші з них.

Видалення волосся пінцетом - процедура досить болісна. Деякі фахівці рекомендують проводити її в першій половині дня, адже доведено фахівцями, що в першій половині дня людина менш чутлива до болю. Відомий спосіб знеболення шкіри під час процедури-гарячий ватний тампон, прикладений до брів. Майстер акуратно піддягає волосок пінцетом і різко висмикує його. Після додання бровам форми, шкіру в цьому місці необхідно продезінфікувати, нанести крем. Весь процес моделювання брів займе близько 15 хвилин.

Використання нитки - східний варіант видалення волосків брів. Майстер, практикуючий його, володіє великим досвідом і вправністю. Шкіра попередньо готується шляхом прикладання тих же гарячих тампонів, щоб знизити рівень боліснихвідчуттів. Хороші результати дає використання пом'якшуючогоденного крему. Петля з тонкої бавовняної нитки охоплює волосок. Майстер професійним рухом видаляє кожен з них. Метод цей практично безболісний і, що важливо, не викликає подразнень.

Ще один спосіб моделювання брів в салоні Київ - за допомогою воску. Тепла, розігріта маса наноситься дерев'яною паличкою на необхідні місця. Все це накривається невеликою смужкою тканини. Після цього майстер акуратно знімає її, щоб не завдати значної травми шкірі. Після процедури видалення воском зазвичай на шкіру наносять заспокійливий крем. Перевага цієї процедури в тому, що видаляються навіть найтонші, практично невидимі волоски. Шкіра набуває ідеальної гладкості. Видалення воском також займе приблизно 15 хвилин.

Після придання бровам необхідної форми приступають до тонкої і кропіткої процедури їх фарбування. У нашому салоні для цього використовують тільки високоякісні професійні засоби. Колористика в процесі фарбування брів дуже важлива. Колір завжди підтримує форму і створює об’єм. В цілому це і є ключові параметри в процедурі створення ідеальних брів.

Фарбування брів позбавить вас від необхідності щодня підмальовувати їх. Дуже важливо правильно підібрати колір. Відоме правило - брови можуть бути темніше волосся всього на пару тонів. Не варто його порушувати, оскільки так ви привнесете дисгармонію в образ. Процедуру рекомендується повторювати кожні 3-4 тижні. Наші майстри виконають моделювання та фарбування брів Київ на найвищому рівні. У своїй роботі вони використовують тільки високоякісні матеріали і інструменти. Всі клієнти йдуть від нас задоволеними і окриленими і неодмінно повертаються до нас знову.

Варто сказати ще про один момент. Дуже часто плутають моделювання і корекцію брів Київ. Насправді це дещо різні поняття. Моделювання брів - це надання їм відповідної форми спочатку. Корекція брів Київ - це подальші регулярні процедури спрямовані на підтримання форми, яка спочатку була правильно змодельована.

Приходьте до нас і пориньте в атмосферу краси і досконалості. Безумовно, варто витратити трохи часу, щоб в подальшому викликати захоплення і отримувати компліменти. Ціни моделювання брів Київ, а також на інші послуги вас приємно здивують. Ласкаво просимо!