Мікроблейдінг брів Київ

Мікроблейдінг брів данина моді чи необхідність? Перманентний макіяж вже став помічником багатьох красунь на довгі роки. Дуже часто можна на вулиці зустріти дівчину, яка вдалася до процедури татуажу брів. Такі брови завжди мають ідеальну форму, але, на жаль, не завжди виглядають природно, а в деяких випадках відверто лякають. У моді завжди цінувалася натуральна краса. На щастя, прогрес не стоїть на місці, і зараз ми пропонуємо вам вихід із ситуації - природні брови на довгі місяці за допомогою мікроблейдінга брів.

Мікроблейдінг брів (від англ. Microblading - «мікро лезо») - абсолютно нова і унікальна техніка, яка відкриває нову еру татуажу. У чому ж перевагимікроблейдінга брів? Ціна! І, звичайно ж, тривалий результат і природний вигляд! В ході процедури за допомогою особливого інструменту - мікроскальпеля - наносяться тонкі штрихи, що імітують волоски брів. Процедура настільки тонка і скрупульозна, що в реальності намальовані таким чином волоски і натуральні дуже важко відрізнити.

читати далі

Мікроблейдінг брів має ряд відмінностей від звичайного механічного татуажу:

  • мікроблейдінг брів вважається напівперманентним макіяжем. На відміну від звичайного татуажу, при цьому методі фарба знаходиться ближче до верхнього шару шкіри, тому ви не побачите нечіткості або розмитості;
  • завдяки найтоншому лезу в результаті ви отримуєте більш природний вигляд брів, так як немає товстих ліній, лише найтонші і чіткі штрихи, в кілька разів тонше, ніж при звичайному татуажі. Ваші брови будуть виглядати густими і мати гарну форму, але при цьому не буде ніякого ефекту «суцільної брови»;
  • пігмент, який використовується в цій техніці, не змінює свого кольору, що часто трапляється при звичайному татуажі;
  • колір сходить за період близько півтора років, що дозволить вам поміняти форму або колір брів, якщо ви, наприклад, вирішите змінити стиль або колір волосся;
  • період загоєння ваших брів після мікроблейдінга складе коротший термін, ніж після звичайного татуажу.

Мікроблейдінг брів Київ стане відмінним рішенням для тих, у кого:

- є бажання змінити форму і колір брів;

- занадто тонкі або нерівні брови;

- є шрами або рубці на лінії брів;

- невелика кількість натуральних волосків, їх випадання або відсутність.

За допомогою цієї техніки можна збільшити густоту і ширину брів, при цьому не боятися, що ваші брови будуть виглядати намальованими.

Процедура не потребує особливої підготовки, необхідно лише за кілька днів до неї не вискубувати волоски, щоб не залишити на шкірі мікро ранок. Безпосередньо перед самою процедурою мікроблейдінга наноситься малюнок нової форми брів, виходячи з ваших уподобань, стану брів в цілому, а також вашого овалу обличчя. Після цього ми допоможемо підібрати вам відповідний до вашого кольору волосся відтінок брів. Варто пам'ятати, що колір брів не повинен бути набагато світліше кольору волосся. Також на остаточний результат впливає колір вашої шкіри, що також буде взято до уваги. На ваш вибір будуть представлені кілька кольорів, від холодного до теплого, які також можна змішувати, щоб домогтися потрібного саме вам результату. В ході процедури наш досвідчений майстер спеціальним інструментом з одноразовою мікро голкою вводить пігмент в епідерміс, виконуючи таким чином найтонший малюнок. У деяких країнах мікроблейдінг також називається дослівно «вишивка брів», що повністю відповідає характеру роботи, що виконується. Завдяки даній специфіці і тонкощам, в результаті ви отримуєте натуральні на вигляд брови, що складаються з найтонших волосків, які навіть при найближчому розгляді не відрізниш від справжніх.

Ви можете не боятися болю, так як завдяки тонкіймікроголці і її меншій глибині введення мікроблейдінг є менш болючим, ніж класичний татуаж брів. Крім того, досвідчений майстер знеболить оброблювану поверхню перед процедурою місцевим анестетиком, все, що ви можете відчути - лише легкий дискомфорт, а почервоніння зійде вже протягом години після процедури. Єдине, що вам потрібно буде запам'ятати - рекомендації нашого майстра по догляду за бровами після відвідування салону.

Витративши один раз час на виконання мікроблейдінга брів Київ, ви зможете заощадити його в подальшому, так як в будь-який час доби ваші брови залишаться ідеальними. Відвідайте наш салон і дозвольте собі розслабитися в руках нашого досвідченого майстра, який зробить ваші брови природними і доглянутими, а ви зможете насолоджуватися отриманим ефектом до півтора років.

Дуже важливо вибрати кваліфікованого майстра, тому що техніка мікроблейдінга брів досить складна, і професійно впоратися з нею можуть тільки кращі. Необхідно дотримуватися всіх правил проведення процедури, такі як потрібна глибина введення пігменту, рівні лінії і їх рівномірність. Волоски промальовуються різної довжини, напрямків і навіть мають невеликі відмінності у відтінках, що дозволяє домогтися максимальної природності. Глибина проколу шкіри мікро голкою контролюється тільки рукою майстра, і у нас ви можете бути впевнені, що довіряєте свою красу в правильні руки. Ми виконуємо процедуру тільки з використанням спеціального обладнання і з дотриманням всіх санітарних норм.

Ласкаво просимо до нас в салон, і ми виконаємо мікроблейдінг брів (Київ) для вас в найкращому вигляді! Наші клієнти - найкрасивіші! Не вірите? Приходьте і перевірте!