Фарбування брів хною Київ

 

Фарбування брів хною

Ми впевнені, що ви не раз чули про те, як корисна хна і про її цілющі властивості. Фарбування волосся хною не просто надає їм красивий відтінок без будь-якої шкоди, але і робить волосся густіше, живить їх і дозволяє швидше рости, насичує красивим блиском і доглядає за ними.Крім звичної процедури фарбування волосся, хну можна використовувати також для фарбування брів. Це абсолютно нове і революційне рішення в індустрії краси, так як ви можете отримати потрібний результат та привабливість, але при цьому безпеку, звернувшись за допомогою до самої природи! Звичайно, для цих цілей не підходить ні звичайна хна для волосся, ні хна, призначена для мехенди. Існує спеціальна індійська хна, яка використовується при фарбуванні брів. Вона трохи відрізняється від звичайної, так як є менш агресивною, і абсолютно нешкідлива для брів ташкіри.В результаті ваші брови будуть виглядати максимально натурально.

читати далі

Процедура фарбування брів хною є наступною: перед фарбуванням брів майстер проведе ретельний демакіяж, так як волоски повинні бути ідеально чистими, щоб колір ліг рівномірно. Потім фарбувальний склад наноситься на брови. Після закінчення його дії майстер перевіряє, чи отримали волоски необхідний відтінок, і в залежності від цього, продовжує фарбування або знімає фарбу.Для природного і натурального вигляду брів, що фарбуються, майстер знімає склад в кілька етапів, щоб зберегти передачу відтінків і уникнути ефекту намальованої брови.

Чим відрізняється фарбування брів хною Київ від звичайного фарбування фарбою?

Безпека.

Так як в ході цієї процедури використовується натуральний барвник, ви можете не боятися ніякого шкідливого впливу. Хна змішується тільки з водою, при цьому не використовується ніяких окислювачів. Завдяки натуральним компонентам процедура «фарбування брів хною» включає в себе не тільки зміну їх кольору, а й оздоровлення. За рахунок лікувального ефекту хни, ваші власні волоски виглядають більш потовщеними, стають більш пружними і гладкими, що в результаті створює більш глибокий колір.

Стійкість.

На відміну від фарби, колір на волосках після хни може протриматися до шести тижнів. Хна більш стійка, ніж фарба для волосся, вона не змивається водою, а поступово виводиться шляхом природного відновлення шкіри і зростання волосків.

Ефектнатуральноготатуажу.

За рахунок того, що хна злегка фарбує шкіру під бровами, ви отримуєте ефект натурального татуажу брови, який виглядає природно і вигідно відтіняє брову, зафарбовує нерівності.

Кому підійде фарбування брів хною?

Якщо ви хочете зробити ваші брови більш виразними, але при цьому уникнути хімічного впливу, тоді фарбування брів хною (Київ) краще рішення для вас! Можливо, ви хочете змінити форму брови? Тоді фарбування хною вам може допомогти! Як відомо, для цього їх потрібно «відростити», але при цьому ходити з недоглянутими бровами не комфортно, тоді варто скористатися даною послугою, щоб злегка їх відтінити. Хна сховає всі недоліки «перехідного» періоду. Також хна стане відмінним рішенням для тих, у кого тонкі брови, з відсутністю волосків, але хто не наважується вдатися до класичного татуажу брів. Якщо волоски на ваших бровах виснажені хімічнимфарбуванням, не потрібно відмовляти собі в красіта догляді, необхідно тільки змінити фарбування брів фарбою на хну для брів!

Так як хна- природний натуральний барвник, її використання допускається навіть при вагітності, а також рекомендується дівчатам до 18 років.

Для фарбування брів хною варто звернутися до професіонала.

Яка формула красивих брів? Всього лише 15 хвилин часу, брови, хна (Київ) і золоті руки наших майстрів! Не варто вдаватися до фарбування брів хною вдома, так як можна отримати різного роду невдачі - від не профарбованих волосків до недоліків під бровою. Варто пам'ятати, що хоч хна і природний, але при цьому досить важкий в роботі матеріал, так вона за своїм складом дрібнодисперсна і при змішуванні з водою норовить потекти. В ході процедури досвідчений майстер наносить її тоненьким пензликом акуратними мазками і стежить за тим, щоб вчасно прибрати надлишки. Зняття хни також досить трудомістка процедура, порошок хни за час фарбування підсихає, може застрягти в ваших бровах, тому однозначно варто довірити фарбування брів хною фахівцям. Рівномірність кольору і його глибина в цьому випадку також залежать тільки від професіоналізму майстра.В нашому салоні ми з легкістю виконаємо фарбування брів хною, ціна вас тільки порадує!

Вибір кольору при фарбуванні брів хною.

Поширена помилка, що після фарбування хною (Київ) можна отримати тільки один колір і відтінок. Це не так. Завдяки спеціально підібраній суміші, перед процедурою ви також, як і при фарбуванні фарбою, зможете обговорити бажаний результат - колір темніший чи світліший, яскравіший або навпаки. Сучасна хна для фарбування брів представлена ​​в декількох відтінках - від нейтрального коричневого, графітово-кавового до холодного сірого варіантів. Також в залежності від вашого кольоротипу зовнішності і з урахуванням ваших побажань, майстер підбере час впливу фарбувального складу на брову, проконтролює сам процес, і в підсумку ви отримаєте гарні і доглянуті брови без мінімального хімічного впливу з кольором, який підійде саме вам.

Ефект від процедури зберігається до місяця! Що важливо, хна поступово сходить «нанівець», не змінюючи свого кольору, ніяких несподіваних відтінків на ваших бровах навіть через місяць ви не побачите.

Чекаємо вас в нашому салоні для додання вашим бровам виразності, при цьому зберігаючи абсолютну нешкідливість і безпеку! Фарбування брів хною (Київ) - це завжди правильний вибір!