Фарбування брів Елан Київ

 

Що може бути краще природної, натуральної краси? Нічого! Природність завжди в моді і завжди актуальна. Завдання косметики полягає тільки в тому, щоб підкреслити найкрасивіші риси обличчя і вдало розставити акценти. Це правило особливо актуально при оформленні і фарбуванні брів. Дуже рідко зустрічається від природи красива їх форма, тому, практично у всіх жінок, вони вимагають моделювання, корекції і фарбування.

Доглянуті брови - найважливіша складова цілісного образу сучасних жінок і дівчат. У наш час найбільше цінується індивідуальність. Тому, відставляємо в сторону всі шаблони і кліше. Щоб виглядати прекрасно, необхідно підкреслити особисту неповторність, зберігши при цьому гармонію з собою. Правильно оформлені, доглянуті брови додадутьобличчю вишуканості і благородства. Без них жоден, навіть самий майстерно виконаний макіяж, не буде виглядати красиво. Тому пропонуємо вам послугу - фарбування брів Елан (Київ). Через золоті руки наших фахівців пройшли вже сотні красунь і всі залишилися задоволені результатом! Приходьте і ви до нас. Ви гідні виглядати прекрасно!

читати далі

Торгова марка Елан була створена двома чарівними дівчатами. Їх багаторічний досвід роботи з клієнтами показав, що на вітчизняному ринку, на жаль, немає продукту, який на всі 100% задовольняє вимогам, що висуваються до фарбування брів майстрами і клієнтами. Тому ними була розроблена власна гель-фарба для фарбування вій і брів. Основний упор робився на моментах турботи за волосками брів, вій і шкірою, а так само на безпекузасобів.

Сьогодні Елан - фарба №1 на пострадянському просторі щодо використання серед професіоналів. Саме їй віддають перевагу дуже багато майстрів-візажисти. Адже вона і була розроблена безпосередньо для них. Абсолютно особлива, новітня формула робить процедуру приголомшливо ефективною з чудовим результатом. Одночасно при цьому забезпечуючи необхідний догляд за вашими віями, бровами.

Які ж компоненти входять до складу фарби Елан і що вони несуть в собі корисного? Перерахуємо деякі з них. Кислота молочна зволожує епітелій, пом'якшує його, підтримує нормальний pH баланс. Спеціальні речовини, що утримують вологу, усувають надмірну сухість і збільшують еластичність шкіри. Добре відомий своїми цілющими властивостями алое посилює стійкість фарбування, одночасно оберігаючи буквально кожен волосок від втрати вологи. Протеїни шовку і Аргановаолія надійно захищають волоски від досить агресивного впливу хімії.

Тепер стає зрозуміло, чому ця процедура фарбування брів не тільки супер ефективна, але і безпечна. Очевидною перевагою проведення процедури фарбування брів Елан є його висока стійкість. На шкірі вона становить до 14 днів, а на волосках брів, вій - не менше 20 днів. У наших майстрів є гель-фарба Елан у всіх трьох колірних категоріях - Black, Darkbrown, Mediumbrown. Професійна упаковка розрахована не менш ніж на 100 застосувань. Якщо вас зацікавило фарбування брів Елан, ціна послуги вам теж дуже сподобається. У нашому салоні вона доступна і демократична.

Як працює майстер? Для початку він змішає гель-фарбу з окислювачем. На ділянки шкіри, навколо брови наноситься спеціальний захисний крем з олієюАргану. Далі суміш укладається акуратно аплікатором лише на місце фарбування. Чекати потрібно буде не довго, всього лише 7-10 хвилин. Завершальний етап - видалення тампоном надлишків фарби. Здавалося б, що все просто і швидко, однак фарбування брів Елан вимагає впевненої руки і відточених рухів майстра-професіонала.

Наші фахівці докладають багато сил для того, щоб істотно полегшити життя сучасним дівчатам і жінкам. Не варто витрачати свій час на самостійне оформлення ваших брів. Невдалі експерименти загрожують повністю зіпсованим образом і настроєм.

Приходьте до нас! При мінімальних фінансових і часових витратах ви будете виглядати чудово. Фарбування брів Елан допоможе вам йти в ногу з найсучаснішими канонами краси і навіть трошки обдурити свій вік.