Бровіст Київ

 

Брови Київ

Що найголовніше в жіночому обличчі? Багато хто відповість - очі. Так, красиві очі, безумовно, роблять нас дуже привабливими. Тому ми їх підфарбовуємо, малюємо стрілки, накладаємо тіні. Але є деталь, без якої, навіть з найкрасивішими очима не вдасться досягти гармонії. Що це? Звичайно ж, брови!

Ми всі дуже різні, також різняться і наші брови. Від природи вони бувають різної форми і кольору - широкими і густими або тонкими, практично непомітними. Брови грають величезну роль у формуванні вашого обличчя і образу в цілому. Усупереч поширеній думці, більше 90% уваги співрозмовника прикута не до очей, а до брів. Таким чином, люди буквально зчитують з вашого обличчя на інтуїтивному рівні враження про вас, ваш характер, сильні та слабкі сторони.

читати далі

Можливо, вам пощастило і ваші брови прекрасні в їх природному вигляді. Але ми можемо з повною відповідальністю сказати, що таке зустрічається дуже і дуже рідко. На щастя, тепер немає необхідності миритися з некрасивими і невиразними бровами, дарованими нам природою. Жінки можуть зробити брови (Київ) в нашому салоні і завжди виглядати чудово. Існує навіть відповідна спеціальність для виконання таких робіт - майстер бровіст.

Чим займається бровіст (Київ)? На підготовчому етапі він оцінює вашу зовнішність і визначається з фронтом майбутніх робіт. Професіонал своєї справи позначить саме ту форму брів, яка підходить вам найкраще, яка вигідно підкреслить ваші очі і буде гармонійна з формою обличчя. Подальші роботи полягають у видаленні зайвих волосків і формуванні вигину брови. Лише тільки після цього ваші брови піддаються фарбуванню.

Як прибирають зайві волоски? Для цього використовують кілька методів. Найпопулярніший спосіб - це висмикування зайвих волосків з брови пінцетом. Процедура досить болюча, але ефективна. Для зниження чутливості до області, на якій будуть видалятися волоски, прикладається гарячий тампон. Бровіст працює швидко, тому неприємно буде зовсім вже недовго.

Ще один відмінний спосіб максимально швидко видалити волоски на бровах - скористатися спеціальною ниткою. Майстер швидкими і акуратними рухами охоплює волоски петлею з нитки і висмикує їх. Такий спосіб вимагає руки досить досвідченого майстра. Такий спосіб корекції брів вимагає певної вправності і досвіду.

Моделювання брів за допомогою воску здійснюється наступним чином. Підігрітий косметичний віск наноситься на потрібні місця, накривається тканиною. Потім все разом акуратно видаляється. Шкіра залишається гладкою і ніжною, без подразнень.

Коли перший етап моделювання брів завершено, можна приступати до їх фарбування. Найголовніше в цьому - правильно підібрати колір. Існує просте правило: допустимо забарвлювати брови в такий колір, який темніше кольору волосся лише на пару тонів. В іншому випадку пофарбовані брови будуть виглядати негармонійно і навіть безглуздо. Особливо це стосується білявок. Наш майстер по бровах Київ використовує тільки високоякісні фарбувальні склади. Вони відрізняються високою стійкістю і безпекою.

Надалі вам залишається тільки підтримувати форму брів, тобто, періодично виконувати їх корекцію. Оптимальні терміни - кожні 3-4 тижні. У процесі корекції бровіст (Київ) видалить волоски, що можливо виросли і знову підфарбує брови. Це забере не більше 15 хвилин часу.

Вам потрібні гарні брови Київ? Відвідайте наш салон, і ви неодмінно залишитеся задоволені і обов'язково повернетесь до нас ще. Ми візьмемо на себе трудомістку і кропітку роботу по моделюванню брів. Величезний досвід наших майстрів і їх безумовний талант допомагає створювати справжні шедеври, що ідеально підходять кожному з наших клієнтів. Задоволені клієнти - це наша найбільша цінність!