Віск для брів та його різновиди

Віск для брів та його різновиди

Моделювання брів є одним з напрямків діяльності майстра візажиста Надії Яскравої. Для досягнення ефекту красивих і доглянутих брів використовують різні методи, одним з них є моделюючий віск, про який і поговоримо сьогодні. Крім моделюючого ефекту, воски для брів можуть сприяти більш швидкому та ефективному укладанню неслухняних волосків. У цьому випадку вони називаються фіксуюючими і використовуються найчастіше у вигляді воскових олівців або гелів.

Моделюючий віск для брів використовується для корекції їх форми. Пінцети вже відходять у минуле, оскільки їх використання вимагає набагато більшого часу, ніж у випадку з воском. Плюс використання воску дозволяє видалити найкоротші волосинки, які не може або дуже затруднено видаляє пінцет. Саме тому професіонали і всі частіше жінки в домашніх умовах роблять корекцію брів за допомогою моделюючого воску. Це швидко, ефективно і практично безболісно.

За способом нанесення все модулюючі воски для брів ділять на:

  • Холодні використовуються для локальної корекції, коли потрібно прибрати пару волосків або ж потрібна корекція форми;
  • Теплі використовуються у вигляді смужок, який розігріваються в руках перед нанесенням. Застосовуються для повної корекції;
  • Гарячі використовуються не так часто в салонах краси. Перед нанесенням на потрібну ділянку маса розігрівається, а потім віддаляється ривком, як і при депіляції інших ділянок тіла.

Фарбування брів для додання їм індивідуальності і досконалої форми проводиться після депіляції воском. Для тих, хто мало знайомий з процедурою депіляції, на перших порах можна користуватися як підказка наступною схемою:

  1. Щоб віск краще чіплявся, а сама процедура була менш безболісна, то потрібно припудрити ділянку під бровою і над нею.
  2. Кожна смужка повинна наклеюватися виключно проти росту волосся. Це відрізняє депіляцію брів від інших ділянок тіла, проте така особливість пояснюється профілактикою врослих волосків.
  3. Після наклеювання смужки, потрібно почекати застигання воску і тільки після цього ривком потрібно вилучити смужку. Якщо ефект не зовсім задовільний, процедуру повторюють.
  4. Та ділянка, яка піддавалася обробці, після депіляції може бути з жирною і липкою смужкою. Багато хто не знає, що з нею робити, проте вирішується все просто. Відмінно це питання вирішує ватний тампон, змочений в оливковій олії.
  5. Для швидкого загоєння мікротріщин в епідермісі, потрібно через деякий час на депіліровану ділянку нанести живильний крем.

Перед процедурою всі ділянки, які піддаються корекції повинні бути вимиті і витерті насухо. Волоски розчісуються, щоб брови придбали потрібну форму. Треба слідкувати при цьому, щоб жоден з волосків не вибивався з лінії брів, оскільки, висмикнувши всього лише один можна зіпсувати форму і зробити її недосконалою.