Віск для брів та його різновиди

Моделювання брів є одним з напрямків діяльності майстра візажиста Надії Яскравої. Для досягнення ефекту красивих і доглянутих брів використовують різні методи, одним з них є моделюючий віск, про який і поговоримо сьогодні. Крім моделюючого ефекту, воски для брів можуть сприяти більш швидкому та ефективному укладанню неслухняних волосків. У цьому випадку вони називаються фіксуюючими і використовуються найчастіше у вигляді воскових олівців або гелів.
Моделюючий віск для брів використовується для корекції їх форми. Пінцети вже відходять у минуле, оскільки їх використання вимагає набагато більшого часу, ніж у випадку з воском. Плюс використання воску дозволяє видалити найкоротші волосинки, які не може або дуже затруднено видаляє пінцет. Саме тому професіонали і всі частіше жінки в домашніх умовах роблять корекцію брів за допомогою моделюючого воску. Це швидко, ефективно і практично безболісно.
За способом нанесення все модулюючі воски для брів ділять на:
- Холодні використовуються для локальної корекції, коли потрібно прибрати пару волосків або ж потрібна корекція форми;
- Теплі використовуються у вигляді смужок, який розігріваються в руках перед нанесенням. Застосовуються для повної корекції;
- Гарячі використовуються не так часто в салонах краси. Перед нанесенням на потрібну ділянку маса розігрівається, а потім віддаляється ривком, як і при депіляції інших ділянок тіла.
Фарбування брів для додання їм індивідуальності і досконалої форми проводиться після депіляції воском. Для тих, хто мало знайомий з процедурою депіляції, на перших порах можна користуватися як підказка наступною схемою:
- Щоб віск краще чіплявся, а сама процедура була менш безболісна, то потрібно припудрити ділянку під бровою і над нею.
- Кожна смужка повинна наклеюватися виключно проти росту волосся. Це відрізняє депіляцію брів від інших ділянок тіла, проте така особливість пояснюється профілактикою врослих волосків.
- Після наклеювання смужки, потрібно почекати застигання воску і тільки після цього ривком потрібно вилучити смужку. Якщо ефект не зовсім задовільний, процедуру повторюють.
- Та ділянка, яка піддавалася обробці, після депіляції може бути з жирною і липкою смужкою. Багато хто не знає, що з нею робити, проте вирішується все просто. Відмінно це питання вирішує ватний тампон, змочений в оливковій олії.
- Для швидкого загоєння мікротріщин в епідермісі, потрібно через деякий час на депіліровану ділянку нанести живильний крем.
Перед процедурою всі ділянки, які піддаються корекції повинні бути вимиті і витерті насухо. Волоски розчісуються, щоб брови придбали потрібну форму. Треба слідкувати при цьому, щоб жоден з волосків не вибивався з лінії брів, оскільки, висмикнувши всього лише один можна зіпсувати форму і зробити її недосконалою.