Міцелярна вода і її властивості

Міцелярна вода і її властивості

Представниці прекрасної статі все більше увагу звертають увагу на склад косметични засобів і їх натуральність. Навіть, щоб зняти денний макіяж (Київ), підбираються найніжніші і безпечні засоби, які дозволять шкірі відпочити і будуть її тонізувати. Саме такі властивості і має міцелярна вода, що стала популярною за останнє десятиліття. Якщо раніше її виробляли тільки найбільші косметичні бренди, то зараз в свій асортимент включили навіть ті торгові марки, які представляють непрофесійну косметику. Багатьма брендами ця ж міцелярна вода використовується для приготування інших косметичних засобів по догляду за шкірою.

Велика частина жінок, які користуються послугами візажиста Надії Яскравої, часто цікавляться можливістю використання міцелярної води для демакіяжу і тонізації шкіри. Отже, що таке міцелярна вода? Ще її називають термальною водою, в складі якої містяться жирні і насичені кислоти. Якщо продукція високої якості, то для її виробництва використовується талий лід з багатовікових льодовиків. Також здійснюється збагачення води мінералами і амінокислотами. Основна дія - очищаюча, зволожуюча, тонізуюча. Спочатку міцелярна вода використовувалася для лікування захворювань шкіряних покривів, проте пізніше почала широко застосовуватися в косметології. Популярність термальної води обумовлена ​​її винятковим натуральним складом і відсутністю різного роду абсорбентів і спиртів.

Міцелярна вода через вміст в ній амінокислот здатна впоратися навіть за зняттям водостійкого макіяжу для очей. Взагалі це засіб може легко замінити умивання, особливо в «польових» умовах, поїздках, подорожах. Незамінний варіант для догляду за шкірою в літній період, оскільки завжди можна прибрати жирний блиск, не пересушуючи шкіру, а навпаки, тонізуючи її. Однак власницям жирної шкіри слід пам'ятати, що очищення від інших протимікробних косметичних засобів буде ніжним і не для всіх воно підійде, оскільки може не усувати всі скупчення шкірного сала в порах. Для цього її можна комбінувати з відповідними лосьйонами і тоніком.

Використовувати міцелярну воду дуже просто. Для цього нею змочують ватний диск і протирають обличчя, а якщо потрібно зняти макіяж, то більше ретельну увагу приділяють очам. Потрібно стежити за кольором диска, і якщо він перестає змінюватися, то значить процедуру можна завершувати. Випускають деякі виробники і термальну воду у вигляді спрею, в цьому випадку її склад полегшений і немає ніяких зайвих компонентів. Серед дня таку воду можна розпилювати на обличчя, що не тільки приємно в літню спеку, а й неймовірно освіжає шкіру. Навіть, якщо шкіра втомлена або піддавалася стресу, то за допомогою термального спрею можна легко вирішити цю проблему. Що стосується виробників, то вибирати можете, виходячи зі своїх фінансових можливостей. Деякі вітчизняні виробники за якістю вже не поступаються тим же французьким і німецьким брендам. Тут важливо знайти своє, що буде максимально підходити саме вам!