Фарбуємо губи правильно. Покрокова інструкція

Фарбуємо губи правильно. Покрокова інструкція

 Жінки люблять фарбувати губи, адже це найшвидший спосіб зробити їх більш привабливими і спокусливими, змінити образ і перевтілитися для роботи, вечірки або походу в кіно. Для кожного випадку і різних обраних нарядів будуть підходити найрізноманітніші макіяжі губ. Потрібно не тільки правильно підбирати відтінки губної помади, але і наносити її. Макіяж губ здатний візуально їх збільшити або зменшити, приховати недоліки або підкреслити їх особливості. Велика частина представниць прекрасної статі завдають помаду за звичкою, геть забуваючи про те, що макіяж губ є цілим мистецтвом, опанувати яким вважається справжньою гордістю для жінки.

При цьому важливий його кожен елемент, від об’єму і відтінку до освітлення приміщення, де ви будете перебувати. Якщо продумується макіяж для фотосесії, то найголовніші акценти - це губи й очі. Грамотно нанесена губна помада допоможе підкреслити досконалість ваших губ, що і зафіксує надовго об'єктив фотоапарата. При навчанні макіяжу для себе у Надії Яскравої велика увага приділяється саме губам. Ретельно розглядається яким повинен бути денний макіяж (Київ) губ і вечірній, їх основні відмінності. І в цій статті розглянемо основні етапи нанесення макіяжу на губи.

Як і шкіру обличчя, губи потрібно попередньо підготувати для нанесення декоративних засобів. Насамперед бажано зволожити губи кондиціонером, щоб зробити їх більш м'якими і рівними. Після цього наноситься губний бальзам, а надлишки потрібно промокнути серветкою. Наступним етапом є нанесення праймера - основи під макіяж для губ. Якщо губи були покриті основою правильно, заповнюючи кожну зморшку, то помада або блиск ляжуть рівномірно і протримаються максимально довго.

Подальшим етапом в макіяжі губ буде обведення їх контуру. Він повинен підбиратися в тон помади або трохи темніше. Якщо контур завдано правильно, то це вже половина справи в губному макіяжі. Його використання допомагає зробити корекцію форми губ. Якщо вони тонкі, то потрібно малювати контур, злегка виступаючи за лінію губ. Для візуального зменшення губ потрібно олівцем не доходити до лінії губ. Намалювати рівний контур не так легко і для цього потрібна практика.

Що стосується безпосередньо нанесення помади, то вона наноситися в два шари. Краще це робити пензликом для більш ретельного фарбування. Помада наноситься від середини губ і далі до країв губ. Після того, як перший шар завдано, потрібно промокнути його серветкою і припудрити. Це в рази підвищує стійкість помади. Аналогічно наноситься і другий шар. Якщо замислювалося спочатку зробити губи злегка пухкими, то на нижню губу наноситься невелика кількість блиску.

Для тих жінок, що не знають який макіяж губ буде актуальніше для побачення, то тут є вибір. Підкреслити і зробити більш виразними очі або губи? Справа в тому, що на підсвідомому рівні очі асоціюються з внутрішнім світом жінки і розумом, а губи безпосередньо з тілом. Виходячи з цього, можете вирішувати - чи хочете ви фліртувати або показати свій розум.