Як зберегти засмагу?

Як зберегти засмагу?

З настанням довгоочікуваного періоду відпусток та придбання морської засмаги, у багатьох дівчат і жінок виникає бажання зберегти її якомога довше. Адже шкіра з ним красива, приваблива, іноді і зовсім екзотична, для деяких загар є відмінним способом приховати дрібні дефекти і недоліки. Засмага мінімізує денний і вечірній макіяж (Київ), вимагаючи абсолютно інших акцентів. І сьогодні кілька практичних порад і рекомендацій від майстра візажиста Надії Яскравої як зберегти засмагу на більш тривалий час.

Почати слід з того, що сам загар буває дуже різним. Від того, де ви його отримали − на дачній ділянці, на море чи купаючись в річці, і буде залежати те, наскільки швидко він буде змиватися. Усі, напевно знають, про короткочасність морського загару. Також на збереження засмаги безпосередньо впливає тип шкіри. Так, володарки смуглявої шкіри можуть розраховувати на збереження засмаги протягом 60-ти днів, світлої - близько 45-ти, ну а красуням з білою шкірою доведеться попрощатися із засмагою вже через 20 днів. Це все за умови, що засмага формувався правильно і на протязі 10-14 днів.

Для того, щоб засмага правильно лягала і тривало зберігалася, необхідно зробити максимальним вживання всередину вітаміну А і бета-каротину. Якщо ретинол (віт. А) доступний у вигляді капсул і розчину, для внутрішнього і зовнішнього застосування, то бета-каротин доведеться брати за допомогою вживання певних продуктів. Це морква, абрикоси, а також всі овочі і фрукти червоного і оранжевого кольорів. Справа в тому, що бета-каротин сприяє посиленому виробленню меланіну. Цим і пояснюється той факт, що бета-картин − найсильніший природний активатор і закріплювач засмаги. Для підживлення шкіри після перебування на сонці в раціон потрібно включити потрібну кількість жирів рослинного і тваринного походження.

Ще однією із запорук збереження гарної засмаги надовго є зволоження і тонізування шкіри. Адже якщо забути про зволоження, шкіра почне лущитися, то і про засмагу можна в цьому випадку забути. Запам'ятайте: зволожена шкіра не тільки формує гарну засмагу, а й зберігає її максимально довго.

На сьогодні багато сучасних засобів для закріплення засмаги, так чому ними не скористатися? Це закріплювачі, пролонгатори у вигляді тоніків, емульсій, кремів і спреїв. Вони наносяться або безпосередньо після перебування на сонці, або вже після відпустки. Завдяки таким насиченим зволожуючим комплексам, відновлюється і тонізується епідерміс, додатково відбувається омолодження шкіри. Слід пам'ятати, що відвідування лазні і сауни прискорить освітлення шкіри, оскільки при її розпарюванні загар дуже швидко сходить. Аналогічна дія спостерігається і при використанні скрабів, від них краще відмовитися на деякий період. Для збереження гарного смуглявого відтінку вашої шкіри можна використовувати морквяні, кавові маски.