Не варто недооцінювати самомасаж обличчя

Не варто недооцінювати самомасаж обличчя

Обличчя - це перше, на що ми звертаємо увагу при знайомстві, при спілкуванні або зустрічі. Але незважаючи на всю його важливість для зовнішності в цілому, обличчя можна назвати самою низькоактивною областю нашого тіла. М'язи обличчя в нижній частині трохи працюють при жуванні або посмішці. Більше ніякого навантаження на м'язи обличчя немає. У той же час ми качаємо сідниці, піклуємося про пружність грудей, працюємо над пресом. Не потрібно забувати і про м'язи обличчя. Найелементарніше, що може зробити будь-яка жінка для поліпшення мікроциркуляції в м'язах обличчя – це самомасаж. Варто вам зробити його лише пару разів і ви захочете повторювати знову і знову.

 В силу моєї професії, роблячи денний макіяж (Київ) або вечірній макіяж (Київ), мені доводиться стикатися з різними обличчями та різного віку. І я вам скажу, що самомасаж можна і потрібно починати робити всім після 30, а то й раніше. Масаж здатний прибрати і попередити набряки, згладити зморшки і підтягнути шкіру, для тривалого ефекту потрібно, щоб він увійшов в звичку. У тиждень рекомендовано його проводити 4-6 разів.

І зараз кілька порад від менеНадії Яскравої про те, як правильно робити самомасаж.

  • Насамперед потрібно змити макіяж, після чого на шкіру нанести живильний крем або масло. Якщо у вас є улюблене масло по догляду за шкірою - виноградних кісточок, авокадо, календули, то можете сміливо їх використовувати. Головне, щоб це була жирна основа для кращого ковзання рук.
  • Шкіру щипати не потрібно, рухи повинні бути погладжуючими і легкими. Цього достатньо.
  • Починати краще з шиї, розкритими долонями погладжуйте шию і йдіть від вух вниз до ключиці, а від підборіддя плавно спускайтеся до лінії декольте.
  • Після шиї можна переходити до обличчя, робити масаж потрібно строго уздовж лицьових м'язів, слідуючи масажним лініям. Ці лінії збігаються з напрямом лімфовідтоку. Рухи, які йдуть в протилежному напрямку, робити вкрай не рекомендується. За цим важливо стежити на перших сеансах, потім звикнете і потреба в цьому зникне. Ніяких інтенсивних і різких рухів, адже найголовніше не нашкодити. При стисненні і щипках можуть утворюватися набряки, особливо в області очей, або з'являтися судинні зірочки.
  • Пальці покладіть на чоло між бровами і починайте розгладжувати шкіру в напрямку скронь. Після чого можна масажувати лоб від брів до коріння волосся.
  • Згідно з масажних ліній далі розгладжуємо очі, спочатку одне, потім друге. Так поступово охоплюйте область щік і крил носа, найостаннішим буде підборіддя.
  • Коли всі зони пройдені, потрібно подушечками пальців легенько поплескати по лобі, щоках, підборіддя і навколо очей.
  • Зняти залишки крему або масла ватним тампоном, як варіант наостанок можна зробити живильну маску або будь-яку на ваш вибір відповідно до вашого типу шкіри.

Дбайте про свою шкіру кожен день, а результат не змусить себе довго чекати!