Усуваємо мішки під очима

Усуваємо мішки під очима

Погодьтеся, у кожної жінки часто буває, прокидаючись вранці в гарному настрої, його можна легко зіпсувати, підійшовши до дзеркала. Варто побачити мішки під очима і вже важко посміхнутися собі у відповідь. Якщо перед цим була вечірка, чималі дози алкоголю, то все зрозуміло. Але буває, що причина зовсім не в цьому. Одні дівчата стикаються з цим мало не кожен день, другі переживають шок від несподіванки при першому виникненні такого. Деякі від безвиході хочуть все виправити макіяжем. Однак замаскувати може такий дефект вечірній макіяж (Київ) від професіонала, а звичайними засобами їх не приховати.

Проте є способи боротьби з мішками під очима в домашніх умовах. До них можна віднести компреси, маски, вправи, масажі. І якщо вранці ви маєте в своєму розпорядженні час, то все можна виправити, а на роботу або на зустріч ви вже прийдете, маючи зовсім інший зовнішній вигляд. Однак, якщо мішки під очима з'являтися мало не кожен день, то це вже сигнал подумати про візит до лікаря. Такий симптом може свідчити про проблеми з нирками, печінкою, захворювання очей або алергічні реакції.

Отже, щоб денний макіяж (Київ) ви робили з посмішкою і без стресу, потрібно попередньо попрацювати зі шкірою. Ось кілька порад від майстра візажиста Надії Яскравої для боротьби з мішками під очима.

Масаж проти набряків очей. Процедуру слід починати з нанесення крему для повік. Протягом п'яти хвилин потрібно кінчиками безіменних пальців провести масаж в області повік. Чому безіменних? Так масаж буде самим ніжним і щадним. Рухи повинні бути м'якими, трохи постукуючи подушечками пальців. Робити потрібно і в бік скронь, і в бік перенісся. У випадку з верхньою повікою, то рухатися потрібно від внутрішнього куточка до зовнішнього. Приступаючи до масажу нижньої повіки, напрямок руху від зовнішнього куточка до внутрішнього. Важливо дотримуватися цієї тактики!

Контрастні примочки для очей. Тут ефект заснований на тонусі тканин повік і поліпшеному лімфовідтіканню. В одній ємності може бути охолоджений трав'яний відвар або просто кип'ячена вода, а в другій злегка нагрітий. Гарячий і холодний компрес можна робити ватяними дисками або марлевим серветками, витримуючи кожен на очах по 5-10 хвилин.

Компрес з тертої картоплі. Незамінний народний засіб, яке рятує дівчат ось уже скільки століть. Накласти кашку з тертої сирої картоплі на повіки, попередньо уклавши її в марлеві серветки. Такий компрес варто тримати не більше 10 хвилин. Крім мішків, сира картопля сприяє видаленню темних кіл під очима.

Всі знають про протинабрякові властивості петрушки як всередину, так і назовні. Зовнішньо можна використовувати компрес з відвару петрушки або ж маску з кашки листя.

Із сучасних засобів, можна підібрати креми перевірених виробників на основі кофеїну або кінського каштана, які добре знімають набряк і мішки під очима. При цьому крім кремів, багатьма виробниками випускається зручна форма у вигляді роликового гелю.