Профілактика зморшок

 Поява зморшок є цілком природним процесом, проте кожна жінка мріє про те, щоб його відтягнути на більш пізніший термін. Догляд за шкірою обличчя, що запобігає появі або збільшення зморшок, повинен же бути таким регулярним, як той, до якого ви звикли з юних років. Причин для старіння шкіри може бути дуже багато, починаючи від шкідливих звичок і закінчуючи надмірно частим перебуванням на сонці. Однак в основі їх лежить втрата шкірою вологи. Немає вологи, немає тонусу, з'являється в'ялість, а це неминуче призводить до старіння шкіри.

Суха, в'яла шкіра виглядає старше свого віку і без зморшок, тому важливо дбати і доглядати за нею. Якщо шкіра з нормальною кількістю вологи, то вам буде приємно до неї торкатися, денний макіяж (Київ) легше наноситься, оскільки він лягає по-іншому навіть.

Стан шкіри не потрібно завжди списувати на генетичний фактор, все в наших руках. І найяскравішим підтвердженням того є той факт, що у доброзичливих, урівноважених людей зморшки з'являються набагато пізніше, ніж у жовчних і завжди всім незадоволених. Здоровий спосіб життя, всебічно вдосконалення себе неодмінно затримає старість і в'янення шкіри.

Кілька практичних порад від майстра Надії Яскравою про те, як зберегти молодість шкіри:

  • Слідкуйте за своєю мімікою і позбавляйтеся від звички кривлятися. Найчастіше це відбувається несвідомо, а потім через пару місяців з'явилася зморшки, через вашу звичку морщити лоб. У кожного вони свої і можуть стосуватися різних ділянок обличчя. Навіть сміх із занадто явним примружуванням очей прискорює утворення зморшок. Тому стежте за собою, міняйте звички, поки не пізно ще.
  • Уникайте прямих сонячних променів, користуйтеся захисними кремами, носите окуляри і головні убори.
  • Самомасаж обличчя. Він зміцнює шкіру за рахунок нормалізації кровообігу. Якщо практикувати кожен день протягом 10-15 хвилин, то ефект не змусить себе довго чекати.
  • Використання таких засобів, як масло авокадо, виноградних кісточок, тут важливо знайти своє, яке забезпечить глибоке зволоження шкіри.
  • Хороша звичка протирати вранці шкіру кубиками льоду. Можна використовувати не воду, а відвари з трав шавлії, ромашки, звіробою.
  • Якщо олії не прийнятні для застосування, то для догляду за шкірою є крема, як денні так і нічні. Якщо до 30-35 років ви могли обходитися тільки денним, то далі обов'язково використання і нічного крему.
  • Якщо цікава більш глибша робота з м'язами обличчя, то можете повивчати такий напрямок, як фейсбілдінг. Він грунтується не тільки на масажі, але і на вправах для обличчя. Тренуючи м'язи, досягається тонус, що перешкоджає не тільки появи зморшок, але і може міняти злегка овал обличчя.
  • Не кожен замислюється, але їжа також грає важливу роль в догляді за шкірою, адже безпосередньо впливає на її стан. Виключайте жирну, важку їжу, вживання солодкого зведіть до мінімуму.