Особливості антивікового макіяжу

З віком змінюється не тільки шкіра, її якість, еластичність, тонус, а й стають кардинально іншими правила нанесення антивікового макіяжу. Яка його роль? Прибрати будь-які ознаки в'янення, вікових змін, і використовувати ті прийоми, які здатні надати шкірі свіжість і привабливість. Нічого складного, але ось з особливостями познайомитися варто. І навіть в цьому віці можна вчитися, що і пропонує майстер Надія Яскрава для кожної бажаючої жінки. Навчання макіяжу для себе (Київ) відкриє світ нових можливостей і способів перетворення себе.

Головне, що потрібно пам'ятати жінкам в уже немолодий вік, - це доглянутість. Адже укладка, красиві брови нехай прямо не вплинуть на стан шкіри і кількість зморшок, але вони надають загальний ефект та покращують візуальне сприймання. Подумайте над зміною зачіски або кольору волосся. Це все те, з чого складається наша зовнішність. А макіяж здатний зробити її більш гармонійною. А якщо ви доглядаєте за шкірою регулярно, то макіяж на ній завжди буде виглядати набагато краще.

Почнемо з тонального крему. Багато хто може подумати про те, що якщо він буде густим і щільним, то допоможе ефективніше замаскувати зморшки. Однак це далеко помилкова думка, оскільки зморшки будуть ще більш підкреслені. Потрібно вибирати, навпаки, тональні креми з ультра легкою основою, а також зволожуючими компонентами. Якщо потрібно локальне усунення якогось явного дефекту, то цю проблему вирішить жирний коректор. Що стосується вибору тону, то потрібно вибирати на тон або півтону світліше природного кольору шкіри і вона буде виглядати свіжішою.

З віком брови стають рідкими, малопомітними, їх потрібно коригувати або кожен день за допомогою олівця, або ж скористатися послугою фарбування брів (Київ) в салоні. Справа в тому, що красиві, виразні і доглянуті брови не тільки освіжають, перетворюють особу, а й сприяють тому, що жінка виглядає більш молодо.

Для очей потрібно підбирати тіні природних тонів. І краще відмовитися від матових і перламутрових, краще віддати перевагу сатиновим. Перед їх нанесенням на віки повинна наноситися спеціальна вирівнює основа. Для стрілок потрібно використовувати розтушування, оскільки у людей старшого віку, асиметрія більш виражена і намалювати ідеально рівні стрілки стає все важче.

Вибір помади також має свої відмінні риси. В юному віці цілком можна обійтися блиском для губ або помадою натуральних кольорів. Однак для антивікового макіяжу це неприйнятно, потрібно використовувати помаду свіжих, соковитих тонів. Не потрібно нехтувати олівцем, оскільки він підкреслить контур губ і не дозволить помаді розтікатися. Ще відмінно буде використання основи для губ, адже в цьому випадку губи розгладжуються і помада ідеально лягає. Слід бути обережними з вибором помади, адже темні і холодні відтінки старять і навіть надають якусь хворобливість.