Як відростити брови?

Таке питання може викликати здивування у власниць широких та густих брів, в той час, як для деяких це питання дуже актуальне. Ріст може або припинятися, або від самого початку брови можуть бути генетично рідкими та непримітними з малою кількістю волосся. Буває й так, що постійне вищипування впливає на послідуюче відростання, і навіть після припинення цієї процедури нема того росту, який мав би бути. Навіщо потрібно відрощувати брови? По-перше, коли хочеться кардинально змінити їх форму та провести моделювання (брів Київ), по-друге, зараз багато хто з дівчат, слідуючи сучасним тенденціям, хочуть мати широкі та густі брови.

Існує чимало заходів для стимулювання зросту волосся брів. Усі заходи можна поділити на фізіологічні процедури та засоби, що стимулюють ріст. Вони ідентичні тим, які застосовуються для відновлення росту волосся на голові, адже на фізіологічному рівні відбувається одне й те саме – покращується кров´яне мікроциркулювання та стимулюється волосяна цибулина.

З процедур слід виділити дарсонвалізацію, масажі та мезонидлінг. Усі вони сприяють швидкому результату, оскільки всі застосовуються при випадінні волосся на голові та мають при цьому сприятливий ефект. Ці процедури можна проводити в салонах, однак можливі і для застосування в домашніх умовах.

Що стосується засобів, то можна звернутися до старих препаратів – рицинової та реп´яхової олій. Ці домашні засоби перевірені часом, дешево коштують та не мають побічних дій, оскільки повністю натуральні. Якщо ви хочете більш швидкої дії, то можна звернутися до професійних засобів. Вони працюють набагато швидше та дієвіше, тому є гарною альтернативою для нетерплячих. Але при цьому за зручність треба буде й заплатити набагато більше. На те вона і є професійна серія. Вона складається з концентратів, до складу яких входять вітамінні комплекти та поживні речовини. Дуже часто вони йдуть у якості паралельного застосування для вій та брів.

У той час, доки ваші брови відростають, можна зайнятися досить нескладними способами їх корегування. У цьому допоможуть засоби для макіяжу, тобто олівці для брів. Не усі володіють технікою моделювання та можуть правильно намалювати брови. У цьому випадку слід скористатися уроками макіяжу (Київ) для себе. Якщо ж ви не хочете віддавати кожного ранку свій дорогоцінний час на малювання гарних брів, то можливо вам потрібно подумати про біотатуювання з використанням натурального барвника – хни. Це те ж саме, що й фарбування, але без застосування хімічних барвників, тому нехай слово «татуювання» вас не лякає.

У будь-якому випадку, завдяки широким можливостям сучасної косметології можна відростити та стимулювати їх ріст або ж зробити їх візуально такими, про які ви мрієте, за допомогою нескладних хитрощів та прийомів.