Живлення та зволоження шкіри. Треба розуміти різницю

Ви не фахівець, не проходили ніяких уроків макіяжу (Київ) та догляду за шкірою, тому може бути період, коди ви не досить розумілися на таких речах, як живлення та зволоження. Це досить нормально та є оманою багатьох жінок. Однак різниця існує і важно вміти відрізняти, щоб коректно застосовувати ті чи інші засоби для догляду за шкірою, а не ті, що вам зовсім не потрібні.

Наприклад, володарки жирної шкіри можуть подумати, що їм зволоження зовсім не потрібне, адже жирний блиск те й робить, що з´являється. Однак при цьому шкіра може бути зневоднена, а це означає незахищена. Якщо на протязі декількох днів шкіра була без потрібної кількості вологи, то розпочинаються проблеми. Вони можуть бути у вигляді зморшок, складок, висипів, неправильної засмаги, навіть обгорання тощо. Зволоження – це у якійсь мірі імунітет шкіри, з нормальною кількістю вологи, вона є захищена. Зволоження потрібне для усіх типів шкіри без виключення. Яким чином можна зволожити шкіру? Можна навіть не застосовувати зовнішні засоби, якщо ви вживаєте достатню кількість води. Клітини шкіри нею наповнюються, тому вона виглядає сяючою та еластичною. Як тільки шкіра втрачає вологу, вона стає вразлива, змінюється тургор, з´являється в´ялість. Для проникливих та спостережливих очей різниця у зволоженій та зневодненій шкірі буде спостерігатися навіть у овалі обличчя. Оскілки з достатньою кількістю води, шкіра перебуває в тонусі, а при її нестачі обличчя ніби розпливається та виглядає не дуже привабливо. Достатньо провести рукою по шкірі, щоб зрозуміти стан водного балансу. Хоча на сьогодні існує навіть апаратура для тестування стану шкіри в умовах шкіри.

Перед нанесення денного чи вечірнього макіяжу (Київ) важливо завжди звертати увагу на зволоження шкіри. І якщо це треба, то одразу починають з нанесення зволожуючого засобу, а потім переходять до наступних етапів макіяжу.

Основною складовою частиною зволожуючих засобів є вода чи компоненти, які здатні затримувати її в клітинах шкіри. Наприклад, гіалуронова кислота, яка за своїм походженням є гідроколоїдом. Більш старим та відомим засобом для таких засобів є гліцерин, який затримує вологу. Зволожуючі засоби швидко поглинаються шкірою і не викликає відчуття плівки або чогось зайвого на шкірі. Для виготовлення живильних кремів використовується жирна основа і потрібні вони для сухої, ув´ядаючої шкіри. Їх консистенція набагато важча, ніж у зволожуючих засобів.

Під час холодної пори року треба пам´ятати про особливості застосування цих засобів. Зволожуючі можна застосовувати тільки у тому випадку, коли не плануєте виходити на вулицю. А ось живильні креми, навпаки, надійно захистять вашу шкіру від впливу вітрів чи морозу.