Коригування лінії бров у домашніх умовах

Брови здатні зробити погляд більш виразним, прикрасити обличчя, взагалі надати йому певної особливості. Головне визначитися з формою, котра буде найбільш оптимальною для вашої зовнішності, а не копіювати чергове модне віяння. Якщо брови доглянуті, то вони привертають увагу, аналогічно очам. Всі прагнуть до досконалості, однак не всіх природа наділила ідеальними бровами. Та при наявність будь-якого недоліку, його можна виправити, таким чином наблизитися до досконалості. Під виправленням розуміється не тільки вищипування там позбавлення від зайвого волосся, але й такий спосіб корегування, як фарбування. І все це можливо зробити при початкових знаннях в домашніх умовах, якщо нема можливості звертатися за поміччю до фахівця, щоб на професійному рівні змоделювати брови.

Розглянемо самі основні недоліки брів, які трапляються та потребують корегування й особливого догляду:

  • Тонкі від природи брови;
  • Занадто густі або широкі брови;
  • Нерівномірно зростаючі брови;
  • Світлі брови;
  • Брови при асиметричних очах.

Володаркам тонких брів потрібно подумати про фарбування бровей (Киев), це візуально зробить брови більш об´ємними. В деяких випадках треба скоротити лінію брів і вони перестануть акцентувати увагу своєю занадто тонкістю. Окрім цього, це закруглює та відкриває око. Яким чином визначити де закінчується ліні я брів? Для цього слід скористатися легким та відомим серед візажистів способом. Прикладіть до обличчя олівець таким чином, щоб поєднати кінчик носа с зовнішнім куточком ока. Якраз ця пряма покаже, де в вашому випадку потрібно закінчувати лінію брів.

Якщо у вас широкі брови, то потрібно позбавитися волосся, що росте на переніссі. Одразу погляд перетвориться на більш відкритий. Брови стануть більш прямими, без порушення їх натуральної форми. Для вирівнювання їх ширини, треба пофарбувати пушкове волосся, що зростає по верхній лінії. Густі брови легко виправити за рахунок вищипування, в цьому випадку маємо справу з самим простим способом коригування.

Нерівномірно зростаючі брови привертають увагу своє неоднорідністю. По-іншому сприймаються очі та обличчя. Густі ділянки можна легко убрати, а от у місцях, де вони зовсім рідкі, можна візуально виправити недолік за рахунок фарбування.

Світлі брови практично непомітні на обличчі, і в цьому випадку нічого не залишається, як вдатися до фарбування. Їх потрібно зробити на один чи два тони темніше, це потрібно дивитися в кожному окремому випадку, враховуючи особливості обличчя та кольору волосся. Обличчя відразу зміниться, стане більш виразнішим та свіжим.

Не менш розповсюдженим випадком являються брови при асиметричних очах. Одне око виглядає примруженим, в той час, як друге здається більш відкритим. Над оком, яке здається меншим, потрібно брову припідняти, для цього видаляється волосся з нижньої лінії. Останнє допрацьовується за рахунок знову ж таки фарбування.

Ці нескладні поради допоможуть вам виглядати краще ти мати завжди доглянуті брови. Будьте завжди неперевершені!