Особливості догляду за шкірою у пляжний період

Сонечко кожного дня стає все яскравіше та активніше. Ось, ось та й розпочнеться пляжний сезон, а також період відпусток. З одного боку, літо приваблює широким розмаїттям вітамінів, які містяться у свіжих фруктах та овочах. А з іншого, - це ще й палюче сонце, точніше випромінювання ультрафіолету, що може призвести до небажаних змін навіть саму доглянуту шкіру. Тому догляд за шкірою має бути дещо інший, ніж взимку чи восени. Разом з цим буде відрізнятися і денний макіяж , який літом треба мінімізувати та прагнути максимальної легкості у створенні образу. Розглянемо основні його особливості.

 Догляд за шкірою у літній період складається з наступних етапів:

  • Очищення;
  • Зволоження;
  • Захист від сонця.

Очищення шкіри треба обов´язково робити зранку та ввечері призначеними для цього косметичними засобами. Це може бути пінка, молочко, тонік чи лосьйон. Вони не повинні містити у своєму складі лугів. Тобто очищення повинно бути більш ретельнім, ніж у будь-яку іншу пору. Зовсім відмінно буде, якщо ви будете вмиватися прохолодною мінеральною водою чи відваром з трав. А ще нема нічого кращого, ніж тонізувати шкіру зранку кубиками льоду. Знову ж таки для його приготування можна заморозити відвар ромашки чи шавлії на ваш вибір. Будьте впевнені: шкіра завдячить вам за такі приємні процедури.

Зволоження також повинно бути більш ретельним, тому що влітку організм втрачає набагато більше рідини, а з ним і наша шкіра. Треба інтенсивніше пити якісну воду, але й не забувати про зовнішні заходи зволоження. Для цього найкраще підійдуть сиворітки, емульсії, крем-гелі тощо. Роблячи вибір того чи іншого засобу, треба надавати перевагу тим, до складу яких входить гіалуронова кислота. Вона є найефективнішим зволожувачем. Ще один прекрасний засіб догляду за шкіро влітку – термальна вода. Вона може бути від різних виробників, але дія її обов´язково вам сподобається. З її допомогою можна освіжити шкіру та одночасно зволожити. Десь у другій половині дня треба розпилити термальну воду на обличчя, але потрібно це робити перед тим, як вийти з дому. Треба дати їй час на проникнення у шкіру.

Захист від сонця полягає у нанесенні на шкіру засобів, SPF яких не менше 20. Це стосується шкіри обличчя, але не слід забувати про губи та шкіру навколо очей. Для них повинен бути особливий догляд та спеціальні засоби. Не треба забувати про сонцезахисні окуляри та капелюх. В такому разі ви попіклуєтеся як слід не тільки про шкіру, але й про волосся та брови. Адже влітку і без цього фарбування брів треба робити набагато частіше. Після перебування на сонці, коли ви повернулися додому, треба обов´язково змити залишки сонцезахисного крему та освіжити обличчя тоніком.

Якщо виконувати усі вищеперераховані хитрощі догляду, то можна зберегти шкіру від негативного впливу та  максимально насолоджуватися літом.