Догляд за шкірою та макіяж - подвійна дія

Стежити за своїм здоров'ям потрібно в будь-якому віці. Адже від здоров'я жінки залежить довголіття, самопочуття і зовнішній вигляд. А гарна зовнішність впливає на самооцінку і впевненість в собі. Кожна дівчина гідна того, щоб виглядати, як принцеса і відчувати себе королевою.

Звичайно ж дрібні недоліки шкіри: нерівності і лущення, можна з легкістю приховати за допомогою косметичних засобів. Але це буде велика кількість косметики. Та й що може бути прекрасніше природної краси. Здорова шкіра дозволяє наносити макіяж будь-якої складності або трохи підфарбувати вії і губи для денного макіяжу, без нанесення шару тональної основи. Що особливо відчувається в жарку погоду.

Косметика по догляду за шкірою грає важливу роль навіть при нанесенні макіяжу. Оскільки початковим етапом макіяжу і його зняттям все одно є засоби догляду. Щоб шкіра завжди сяяла молодістю, свіжістю і здоровим виглядом, необхідно дотримуватися кількох простих, але дуже дієвих правил поєднання догляду за шкірою і нанесення макіяжу:

  1. Перед нанесенням косметичних засобів необхідно виконати ряд процедур по догляду за шкірою. Очистити шкіру необхідно за допомогою спеціального молочка або тоніка і зверху нанести зволожуючий крем. Обличчя потребує періодичного пілінгу, щоб видалити всі ороговілі клітини верхнього шару епідермісу. Після пілінгу краще наносити живильним крем. А ось приступати до макіяжу можна тільки після повного вбирання крему, тобто через 10-15 хвилин після процедур по догляду.
  2. Косметика не повинна проникати всередину шкіри і закупорювати пори, не даючи дихати. Для уникнення цієї неприємності наносьте базу під макіяж - праймер, який має більш легку текстуру в порівнянні з тональним кремом. Особливо це актуально для насиченого вечірнього або весільного макіяжу.
  3. Намагайся не запудрювати обличчя кожен раз, як показується жирний блиск. Спробуй використовувати матуючі серветки, особливо в жарку погоду. Чим більше нанесено пудри на обличчя, тим сильніше видно ефект багатошарової штукатурки.
  4. Не перевантажуй шкіру косметикою. Для цього обирай тональну основу з легкою текстурою. Тобто такої щільності, щоб вирівняти тон шкіри, але і не накладати зайвого. А для маскування недоліків використовуй консилер під тональну основу.
  5. Ну і останнє правило, якого, на жаль, не дотримуються багато дівчат - це зняття макіяжу. Макіяж змивати потрібно щодня не тільки для нанесення нічного догляду, але і щоб звільнити пори. Під час сну частинки туші можуть потрапити в око і це призведе до проблем зі здоров'ям.

Візажисти салону Наді Яскравої справжні професіонали своєї справи, які закохані в роботу і готові ділитися своїми знаннями з усіма дівчатами Києва та гостями міста. Приходьте до нас в салон, і Вам забезпечені гарний образ принцеси на мільйон і маса позитивних емоцій.