Як обрати правильну тональну основу

Кожна дівчина бажає прекрасно виглядати і намагається приховати всі недоліки шкіри. Адже навіть найменші проблемні ділянки стають великою проблемою при нанесенні якісного денного макіяжу. А розуміючи, як правильно підібрати косметичні засоби і вдало ними скористатися, можна створити ідеальний образ без єдиної нерівності.

З таким завданням легко справляється тональна основа. З її допомогою можна не тільки вміло приховати недоліки шкіри, але ще і вирівняти тон і захистити обличчя від зовнішніх впливів навколишнього середовища, наприклад, морозу і ультрафіолетових променів. Серед величезного вибору за текстурою і відтінками, які пропонують різні торгові марки, дуже складно обрати ту основу, що ідеально підходить саме Вам і Вашому типу шкіри.

У природі існує чотири типи шкіри і для кожного необхідно вибирати різну тональну основу. Якщо у Вас суха шкіра, яка часто лущиться, то найкраще наносити тональний крем. Він буде не тільки приховувати недоліки, але ще зволожувати шкіру. Власницям жирної шкіри краще вибирати тональник на водяній основі, щоб зменшити виділення сальних залоз. А ось дівчатам з комбінованою і нормальною шкірою потрібно віддавати перевагу сухим тональним основам, а точніше - розсипчастим.

Якщо з текстурою все дуже просто, то з вибором правильного відтінку все набагато складніше. Не можна нанести щось схоже на тон шкіри, перехід між обличчям і шиєю відразу буде помітний для оточуючих. Потрібно, щоб тональна основа лягала максимально рівно і природно виглядала на обличчі. В ідеальному випадку мати два відтінки: для зими і для літа, коли шкіра темніє від засмаги.

Не забувайте, що відтінки тональних основ підрозділяються на рожеві і бежеві, ще існує нейтральний відтінок, та використовується він досить рідко. Але, як то кажуть, протилежності притягуються. Якщо у Вас рожева шкіра, то краще вибрати основу з бежевим відтінком, щоб не виглядати, як рожеве порося. А ось власницям жовтуватого відтінку шкіри краще підходить рожевий тон або рожево-бежева тональна основа. У період засмаги на смагляву шкіру правильно наносити абрикосовий тон, або з невеликим додаванням бежевого, але ні в якому разі не натурально бежевий відтінок.

Але ось як вибрати тональну основу, яка добре тримається на обличчі і при цьому не викликає дискомфорту? Питання, що хвилює всіх дівчат і жінок. Але, на жаль, підібрати підходящу основу можна тільки випробувавши їх на собі. Це пояснюється тим, що шкіра у кожної з нас настільки різна, що навіть при однакових типах може реагувати на один і той же тональник по-різному.

Візажисти найчастіше використовують тональні основи з маркуванням «ПРО». Це означає, що крем призначений тільки для професійного використання, наприклад, при нанесенні арт візажу. Для щоденного користування така основа не підходить через велику щільність.