Вибір кистей для макіяжу

Для нанесення якісного макіяжу недостатньо хорошої, правильно підібраної косметики і вміння нею користуватися. Не менш важливо мати в своїй косметичці якісні інструменти для нанесення косметичних засобів. Йдеться про арсенал правильних кистей.

На сьогоднішній день просто величезний вибір кистей за виглядом, розмірами, матеріалом ворсу і ручки. А для гарного стійкого макіяжу просто необхідно використання різних кистей для нанесення косметики на окремі зони. Особливо, коли актуальний природний макіяж.

Візажисти салону Наді Яскравої розповідають кілька уроків макіяжу і підбору кистей для його нанесення. Найдовше служать кисті з дерев'яними ручками, а ось матеріал ворсу відрізняється для різних текстур косметичних засобів. Перш за все ворсинки не повинні випадати або стирчати із загального пучка. М'якими кистями зручно розтушовувати косметику, а більш пружними наносити і розподіляти по конкретним зонам на обличчі.

Штучний ворс краще використовувати для нанесення жирної косметики, наприклад, тональний крем, базу під макіяж, помаду. Такого виду ворс не вбирає в себе жирні олії від косметики, рівно розподіляючи її по потрібним зонам. А для нанесення сухої розсипчастої косметики правильно використовувати кисті з натуральним ворсом.

  1. Кисть для основи шириною близько сантиметра з коротким досить щільно зібраним ворсом.
  2. Кисть для пудри - пухнаста кисть з м'яким ворсом, який щільно набитий, але досить легко згинається для разтушевання по контурах обличчя.
  3. Кисть для рум'ян відрізняється своєю м'якістю і має куполоподібну форму. Середній розмір дозволяє точно наносити рум'яна на вилиці.
  4. Кисть для фарбування брів краще вибирати з натурального ворсу. Вона пласка за формою і має скошений кут. Ворс повинен бути жорстким.
  5. Маленька кисть для очей відрізняється невеликим розміром ворсу куполоподібної форми. Використовується для виділення дрібних деталей макіяжу очей, наприклад, затемнити куточки очей.
  6. Велика кисть для очей служить для нанесення тіней на повіки і має плоску куполоподібну форму.
  7. Кисть для підводки має гострий кінчик, нагадуючи заточений олівець для малювання.
  8. Щіточка для вій і брів має два абсолютно різні боки. На одній з них знаходиться гребінець для вій, а на іншій - жорстка щетина для брів.
  9. Кисть вієроподібна використовується для усунення дефектів і видалення зайвої сухої косметики. Вона пласка і має досить рідкі ворсинки.

Тривалість роботи кистей залежить від догляду за ними. Кисті необхідно очищати від залишків косметики спеціальними засобами або в трохи мильній воді. Таким чином вбиваються мікроби, які можуть накопичуватися через залишки косметичних засобів, а потім потрапити на шкіру і розпочинати запальні процеси.

Візажисти салону Наді Яскравої використовують у своїй роботі тільки якісні матеріали, які рекомендовані лікарями-дерматологами. Приходьте до нас на макіяж і відчуйте розслаблення, перебуваючи в руках професіоналів.