Демакіяж - основні правила зняття макіяжу

Багато дівчат вважають, що зняття макіяжу - зовсім непотрібна процедура і ставляться до неї зі зневагою, лягаючи спати з тушшю на віях або змиваючи косметику за допомогою звичайних засобів для очищення шкіри. Але це велика помилка! Не серйозне ставлення до демакіяжу може відобразитись на здоров'ї шкіри, і як наслідок, зовнішньому вигляді.

Косметичні засоби з'єднуються з виділеннями сальних залоз і забрудненнями зовнішнього середовища, наприклад, пилом, і забивають пори. Шкіра перестає дихати і починаються запальні процеси, пов'язані з забрудненням. Особливо ретельно необхідно знімати вечірній макіяж, насичений різними косметичними засобами.

Послідовність видалення косметики:

1. Макіяж губ

Насамперед знімають блиск з губ і помаду. На ватний тампон наноситься спеціальний засіб (молочко, вершки або мус) і акуратними рухами, видаляється макіяж у напрямку від краю до центру губ. Для стійких помад потрібно повторювати процедуру кілька разів, а залишки засобів змити водою.

2. Макіяж очей

Найбільш дбайливо потрібно знімати макіяж на очах, щоб не пошкодити слизову. Якщо були нанесені тіні, то демакияж починають з повік. Ватним диском проводять від куточка ока до його краю, точніше скроні. За допомогою такого руху можливість попадання тіней в очі дуже мала.

Найважча стадія демакіяжу - туш. Її знімати довше всього. Візажисти салону Наді Яскравої рекомендують підкласти ватяний диск під нижні вії, а другим диском видаляти туш, починаючи від коренів до кінчиків вій.

3. Макіяж шкіри

Останнім етапом є демакіяж шкіри. Пудру, основу під макіяж і тональний крем можна видаляти засобами з водою або без неї. Це можуть бути гелі, пінки, муси або молочко. Якщо Ви віддаєте перевагу молочку, то необхідно скористатися ще й тоніком після демакіяжу молочком.

Які ж засоби підійдуть саме Вам?

  • вечірній стійкий макіяж найпростіше знімати кремовими або олійними засобами. Вони здатні знімати навіть саму водостійку косметику;
  • денний макіяж можна видалити за допомогою будь-яких спеціалізованих засобів, які підходять Вашому типу шкіри. Це можуть бути навіть легкі рідкі засоби;
  • для зняття туші і тіней купуйте окремий засіб, особливо для зрілої шкіри, схильної до зморшок. Дуже важливо, щоб засіб пройшов контроль офтольмолога;
  • власницям жирної шкіри краще всього використовувати засоби з мінімальним вмістом жирних олій;
  • для сухої шкіри краще використовувати масляні компоненти, наприклад, олію;
  • дівчатам з делікатною шкірою найскладніше підібрати косметичні засоби. Важливо, щоб до їх складу не входив спирт;
  • намагайтеся використовувати спеціальні серветки для зняття макіяжу виключно в разі поїздок або відсутності необхідних засобів. Такі серветки можуть викликати алергію і підходять не всім типам шкіри.

Приходьте в салон Наді Яскравої за правильними рекомендаціями по догляду за шкірою, нанесенню якісного макіяжу і його дбайливому зняттю. Адже здорова шкіра -застава красивого зовнішнього вигляду будь-якої дівчини.