Ідеальний контур обличчя за допомогою косметики

Не всіх дівчат природа нагородила ідеальним овалом обличчя. А якщо ще врахувати жіночу вимогливість до свого зовнішнього вигляду, то одних турбує великий ніс або широкий лоб, а інших - громіздкі вилиці. Найпростіша і надійна зброя жінок в боротьбі за красу - це правильний макіяж.

У наш час настільки багато коригувальних косметичних засобів: тональна основа, хайлайтери, бронзери, коригувальні олівці, пудра, рум'яна, що будь-яка дівчина знайде собі засіб до смаку і гаманця, а головне за типом обличчя.

Різновиди форм обличчя схожі з геометричними фігурами, і можуть бути овалом, кругом, квадратом, прямокутником, ромбом або трапецією. Залежно від типажу, засоби для контурування наносяться теж по-різному. Уроки макіяжу в салоні Наді Яскравої допоможуть Вам з легкістю розбиратися в підборі косметики і нанесенні якісного макіяжу під свою форму обличчя.

Все ж існує кілька основних правил нанесення косметики для досягнення прекрасного макіяжу, що приховує недоліки форми обличчя:

1. Перед нанесенням косметики шкіру потрібно обов'язково очистити і нанести зволожуючий крем. Здорова шкіра завжди виглядає краще будь-якого макіяжу.

2. На зволожуючий крем наноситься тональна основа для приховування дрібних недоліків і вирівнювання шкіри.

3. Головна особливість коригування в нанесенні темних і світлих тонів на правильних ділянках обличчя. Темні тони дозволяють візуально зменшити зону, а світлі - розширити і наблизити.

Головні засоби для додання ідеального контуру обличчя:

• Хайлайтер. Головним чином призначений для того, щоб візуально висвітлити і виділити потрібні зони. Наприклад, хайлайтер підходить для нанесення на серединку носа, лоб, підборіддя і трохи вище вилиць. З його допомогою можна акцентувати увагу на конкретних рисах обличчя.

• Бронзер. Він допомагає затемнити і приховати «все зайве», що виходить за межі ідеального овалу. Найкраще вибрати бронзер на один-два тони темніше тонального крему і наносити на бічні сторони носа, верх чола під волоссям і вилиці.

Після вирівнювання шкіри за допомогою тонального крему, хайлайтером виділяється центр носа, піднімаючись до середини чола, а по його боках наноситься бронзер. Ближче до зростання волосся наноситься невелика кількість бронзера. Досвідчені візажисти формують вилиці за допомогою темного тону під ними, та світлого хайлайтера над ними. Ще його можна нанести під бровками. Завершальним етапом наносяться рум'яна для додання природного кольору обличчю і все коригуючі засоби ретельно розтушовують, щоб приховати переходи і чіткі лінії.

Не менш важливим в коригуванні овалу обличчя є моделювання брів. Адже брови показують емоції, які у жінок змінюються дуже часто, і формують міміку людини.

Спробуйте пройти всі рекомендації від відомих візажистів і, можливо, після нанесення макіяжу, Ви приємно здивуєтеся своєму відображенню в дзеркалі.