Макіяж під різний тип очей

Макіяж під різний тип очей

Макіяж, виконаний професійним візажистом студії Надії Яскравої, здатний змінити зовнішність до невпізнання, при цьому велика частина перевтілення доводиться на очі. Оскільки, очі – це те, на що ми в першу чергу звертаємо увагу і в макіяжі їм приділяється чимало часу. Навіть якщо потрібно зробити весільний макіяж максимально природним, все-одно очі фарбуються повноцінно, іноді навіть більш ретельно, ніж при звичайному макіяжі, просто для роботи майстер вибирає натуральні відтінки. Одним потрібно скорегувати форму, а наприклад, жінкам у віці потрібно вже вміти приховувати перші ознаки старіння, що в першу чергу проявляється саме в області очей.

Когось не влаштовують круглі очі, хочеться їх зробити більш витягнутими, комусь хочеться навпаки зменшити. Цього питання і торкнемося в цій статті. Яким чином потрібно робити макіяж очей, в залежності від їх типу. Очі можуть бути посаджені по-різному, розміщені близько чи віддалено від брів, ну і звичайно кожна людина має свою форму очей. Останнє часто залежить ще від національних особливостей, але поговоримо про корекцію очей для найбільш поширених типів.

Серед різноманітних типів зовнішності дуже часто зустрічаються маленькі очі і з припущеними повіками. Однак за допомогою косметики і допоміжних засобів можна візуально змінити розмір очей, а погляд зробити більш виразним. Отже, для опущеної повіки потрібно підбирати світлі тіні наверх, а макіяж наносити від внутрішнього куточка. А ось для зовнішньої сторони повік навпаки, потрібно вибирати темні відтінки. І таким нехитрим способом можна розкрити очі.

Власницям маленьких очей, краще уникати темних тіней, а віддавати перевагу м'яким, пастельним відтінкам. Стрілки в цьому випадку повинні виходити за межі очей, як зверху, так і знизу. Лінія століття повинна вимальовуватися вгору.

Для мигдалеподібного типу очей лінія стрілок повинна починатися відразу від внутрішнього куточка і потім розширюватися, наближаючись до зовнішньої сторони. Краще вести стрілку від початку ока і поступово потовщуючи її в міру наближення до зовнішнього куточка. Також потрібно намітити хвостик стрілки (як продовження нижньої лінії повіки), і об'єднати його з основною частиною. Що стосується тіней, то складка на верхній повіці затушовується темними тонами, а від вій і до брів краще накласти світлі кольори.

Якщо ви володарка близько посаджених очей, то тут все дії повинні бути спрямовані на затемнення зовнішніх куточків очей. Світлі тіні потрібно наносити від вій до брів з внутрішньої сторони. Стрілки в цьому випадку промальовувалися за межами зовнішніх куточків очей. По нижній лінії росту вій, з зовнішньої сторони можна також додати світлих відтінків тіней. Як варіант, можливо використання світлих тіней під бровами.

Не менш часто зустрічаються запалі очі. У цьому випадку потрібно підвести олівцем або підводкою нижню лінію росту вій. А ось на верхніх повіках це робити небажано, оскільки увагу буде ще більше акцентовано на проблемі. Краще відмовитися від темних відтінків тіней, а більше користуватися світлими, роблячи денний або вечірній макіяж.