Чи виправдовує себе відмова від косметики?

Чи виправдовує себе відмова від косметики?

Тема відмови від косметики стає все більш актуальнішою. Навіть, якщо порівняти ставлення до декоративної косметики 5-6 років тому і зараз, то можна побачити зміни. Хоча якість косметики при цьому зростає, і до нього пред'являються все більш жорсткі вимоги. Але тим не менш, змінюється настрій у масах. Це можна навіть помітити по клієнткам студії Надії Яскравої, які все частіше замовляють вечірній макіяж, або той же денний в максимально натуральному виконанні. Так навіть якщо подивитися навколо на красунь, то можна помітити зміни в акцентах. Ну і врешті-решт, зараз ще поки літня пора, і всі хочуть дати можливість шкірі відпочити.

Для чого потрібна декоративна косметика? Щоб приховати недоліки і недосконалості шкіри або підкреслити вигідні сторони, зробити на них акцент. У всьому іншому, яка б при цьому професійна косметика не була, вона має вплив на шкіру, частіше негативного характеру.

При цьому слід мати на увазі відмову від макіяжу, як можливість відпочинку для шкіри в повсякденному житті. Це не стосується святкових подій або вечірок, хоча навіть на такі заходи все менше хочуть фарбуватися жінки. Також, якщо ви плануєте студійну зйомку, то відмовившись від макіяжу для фотосесії, ви будете виглядати блякло й невиразно. Звичайно може прийти на допомогу фотошоп, але ж можна обійтися і без нього?

Також більшість жінок бальзаківського віку, які помічають перші ознаки старіння, намагаються обмежити застосування декоративної косметики. Цей вибір цілком може бути виправданий. Однак замість нього потрібно забезпечити ретельний догляд за шкірою, щоб вона виглядала свіжою і привабливою. І в тому випадку, якщо немає необхідності що-небудь підправляти, коригувати або маскувати, то звичайно і актуальність використання декоративної косметики під великим питанням. У ній просто зникає необхідність. Питання тільки в тому – чи можете ви похвалитися чистою і красивою шкірою? Самі дайте собі відповідь на це питання і зрозумієте наскільки потрібен вам макіяж. У літній період при гарній морській засмазі геть відпадає необхідність в макіяжі через і без того привабливу шкіру шоколадних відтінків з бронзовим переливом.

Яким чином можна зробити виразними очі, не використовуючи макіяж? Для цього необхідно привести в порядок шкіру навколо очей і повернути їй колишній тонус. Для цього потрібно висипатися, вести здоровий спосіб життя, відмовитися від сигарет і спиртного. Додатково потрібно подбати про те, щоб обмежити роботу, в ході якої доводиться напружувати зір. Використовуйте для очей примочки і промивання з трав. Не менш корисні спеціальні масажі для очей. Застосовуючи всі ці рекомендації, ви й не помітите, як ваші очі почнуть змінюватися в кращий бік. А в такому випадку, вам можна запросто користуватися однією лише тушшю або зовсім обходитися без неї. Але змін не буває за день, тому вам краще відразу запастися терпінням, однак ефект в любо випадку буде.