Макіяж і ювелірні прикраси.

Макіяж і ювелірні прикраси

Дівчата і жінки люблять прикрашати себе як за допомогою макіяжу, так і за допомогою ювелірних прикрас. Якщо макіяж здатний перетворювати і змінювати образ, то за допомогою прикрас можна підкреслити вишуканість, витонченість, елегантність. Також за допомогою сережок, кольє, діадем можна внести уточнення в образ і підкреслити те, що хотів сказати візажист. Для вечірнього макіяжу правильно підібране прикраса буде свого роду огранюванням і завершальним штрихом в створенні образу. У цій статті кілька порад від візажиста Надії Яскравої про те, як можна вигідно поєднувати прикраси і макіяж і досягати максимальної гармонії в їх союзі.

Як потрібно підбирати прикраси? Що потрібно враховувати при цьому? В першу чергу потрібно знати свій кольоротип і вже виходячи з цього робити вибір.

Якщо ви дівчина-весна і володарка світлої шкіри, білявих або русявого волосся, то безсумнівно вам потрібно звертати увагу на корали, блакитну бірюзу, перли кольору слонової кістки.

Дівчата з літнім кольоротипом, яких легко впізнати по холодному відтінку шкіри з блакитним підтоном, русявим волоссям, повинні вибирати з срібних прикрас. Оскільки вони також мають холодні тони, тому будуть разом досить гармонійно поєднуватися. Якщо потрібно вибрати прикраси з камінням, то тоді можна вибирати серед рубіна, гранату, діамантів чи місячного каменю.

Для осіннього кольоротипу, дівчина з золотистим відтінком шкіри і рудими, русявим волоссям, звичайно потрібно звертати увагу на прикраси теплих тонів. Це можуть бути мідні прикраси, з бронзи, латуні, шкіри або дерева.

Для зимового кольоротипу дівчат (біла шкіра і темне волосся) ідеальним вибором будуть прикраси з максимальним блиском. Тобто діаманти або каміння Сваровскі.

Знати основи правильного поєднання макіяжу та прикрас як не можна більше, стати в нагоді під час весілля нареченій. Весільний макіяж можна вигідно підкреслити за допомогою сережок, кольє. Головне знати з чого вони повинні бути. Дуже багато що може вирішувати також наявність засмаги. Потрібно створити гарний контраст з шкірою, тому до вибору треба підійти ще більш ретельно.

Варто нагадати черговий раз про почуття міри під час підбору прикрас. У вас може бути ціла шкатулка з великими каміннями, але завжди вони будуть доречні до обраного образу. Якщо, наприклад, ви для себе вибрали яскравий і креативний макіяж, то краще відмовитися від великої кількості прикрас. Взагалі досить буде браслета (то, що подалі від обличчя) або маленьких сережок. Зате при натуральному, непомітному макіяжі, можна вибирати практично будь-яку прикрасу, яка вам сподобається і відповідатиме вашому кольоротипу.

В одному випадку буде доречним повна відповідність тонів макіяжу та прикрас. Наприклад, коричневі або пісочні тіні і прикраси з бурштину або яшми. Однак може не менш вигідним бути і контрастне поєднання. Наприклад, помаранчеві тіні і сережки з смарагдом. Можна експериментувати і дивитися, що робить вас яскравіше, привабливіше, в чому, навпаки, вам легко загубитися і втратити родзинку.