Проблемна шкіра. Наносимо макіяж правильно

Наносимо макіяж правильно

Не у всіх гладка ідеальна шкіра. Є певний відсоток дівчат і жінок, яким доводиться вчитися доглядати за проблемною шкірою мало не зі шкільних років і до необмеженого часу. Справа в тому, що якщо акне не вилікувати одразу при появі в підлітковому віці, тут же це шкірне захворювання трансформується в хронічне і вже важко знайти оптимальні методи боротьби. В такому разі уже акцент більше на правильний догляд, очищення, тонізування шкіри. З усіх клієнток, які звертаються в студію візажу Надії Яскравої, є звичайно і певний відсоток клієнток з проблемною шкірою. Дуже часто ставлять запитання про маскування прищиків і висипань. Але це не зовсім правильно.

Якщо вдаватися до цього кожен день, то можна тільки посилити проблему. Набагато ефективніше забезпечити належний догляд і утримання шкіри в чистоті, тоді висипання будуть мінімальні. Крім того, в більшості випадків допомагає поліпшити стан шкіри корекція харчування. Будь-які солодощі, смажене і надмірна кількість жирної їжі провокують загострення вугрової хвороби. І навпаки, при правильному підході, акценті на фруктах і овочах, стан шкіри поліпшується.

Але оскільки ми говоримо про макіяж, то й обговоримо секрети його нанесення при проблемній шкірі. Нехай це потрібно буде і не кожен день, але в деяких випадках (дні народження, фотосесії та інші заходи) хочеться бути на висоті і почуватися впевненою в собі на 100%. І звичайно ж стан шкіри багато дає для гарного настрою. Тому як правильно зробити вечірній макіяж або макіяж для фотосесії власницям проблемної шкіри просто необхідно знати.

Як уже писалося вище, найголовніше правило – це не зловживати косметичними засобами. А тепер розглянемо поетапно нанесення макіяжу для проблемної шкіри.

  1. Підготовка шкіри до макіяжу. Через те, що дівчата використовують іноді в надмірній кількості підсушуючі антисептичні засоби, шкіра стає сухою, без потрібної кількості вологи. Тому починати потрібно в першу чергу зі зволоження. Зробить шкіру гладкою і рівнішою зволожуючий праймер.
  2. Далі слід зробити виразними брови і очі, чим цей випадок і відрізняється від звичайного денного або вечірнього макіяжу. Вся справа в тому, що той тональний засіб, який буде наноситися для приховування недоліків, не рекомендується чіпати руками. Тому підкреслити очі і брови потрібно до його нанесення.
  3. Якщо висипання на шкірі істотні і вимагають ретельної маскування, то тональний крем слід наносити не руками і не спонжиком, а за допомогою аерографа. Це спеціальний і досить популярний апарат, за допомогою якого тон розпорошується максимально рівномірно на поверхні шкіри. Можна наносити не в один, а в два шари. Дати підсохнути і злегка припудрити.
  4. Коли вдалося домогтися рівної і гладкої шкіри обличчя, можна скористатися легким контурингом. Але це на розсуд, можна обійтися і без коректора.

Ось макіяж і готовий! Ви впевнені в собі і неперевершені!