Секрети вівсяної косметики

Секрети вівсяної косметики

Зробити свій образ ідеальним ви можете, звернувшись в студію візажу Надії Яскравої, де про вас попіклуються професіонали і зроблять все максимальне для вашого перевтілення. Однак забезпечувати догляд і турботу шкірі потрібно не забувати щодня. Це не разовий захід, а стиль життя. Такая процедура за замовчуванням повинна входити в розклад дня будь-якої жінки. Тоді і будь-який макіяж, будь то денний, весільний або макіяж для фотосесії ляже рівно і гармонійно.

Часом в простих і буденних речах ховається ціле джерело корисного і саме того, що нам потрібно на даний момент. Це стосується і до усіма улюбленої вівсянки. Ну може і не всі так палко її люблять вживати, але от в разі використання вівсяної косметики хоча б один раз, закоханість в неї настає миттєво і назавжди. Під вівсяної косметикою мається на увазі засоби, які можна приготувати з вівсяних пластівців в домашніх умовах. Сюди можна віднести маски, скраби, шампуні, примочки і т.д. Отже, знайомтеся, її величність вівсянка!

Для чого застосовуються вівсяні пластівці на шкіру? На який ефект можна розраховувати і для якого типу шкіри рекомендована така косметика? Через особливості своєї структури, вівсяні пластівці впливають на шкіру тонізуюче, обволікуючи її, і відповідно дають виражений протизапальний ефект. Активні компоненти вівсянки здатні проникати глибоко в шкіру і очищати верхні шари від забруднення, накопичених шкідливих речовин. Овес і продукти з нього крім очищення, дають ще й відмінний відлущуючий ефект відмерлих шарів шкіри. Після чого шкіра стає м'якою, гладкою, активізуються життєво важливі процеси, тому додатково шкірі дається тонізуючий ефект.

Підійде для всіх типів шкіри, але особливо помітний ефект буде в разі застосування для жирної шкіри обличчя. Оскільки маски з вівсяних пластівців мають моментальний ефект, то є чудовою альтернативою всім новомодним засобам, які до того ж не завжди по кишені.

Просто скористайтеся умиванням з вівсяних пластівців перед денним макіяжем, і ви побачите, що і макіяж зберігається довше, і шкіра стала виглядати краще. Для цього потрібно насипати в руки трохи вівсяних пластівців, потримати буквально кілька секунд під водою, поки вони розм’якшяться, і далі вмиватися звичайним способом. Ця процедура буде нагадувати використання скрабу, однак ефект більш виражений. Під час такої ранкової процедури ви і прокинетеся, і швидко підготуєте шкіру до денному макіяжу.

Також в якості підготовки до макіяжу можна скористатися наступною маскою. Натерти на дрібній тертці половину яблука або огірка, залити молоком і нагрівати на водяній бані протягом 10-ти хвилин. Далі в цю суміш додати мелені вівсяні пластівці до консистенції сметани. У теплому вигляді накладати маску на обличчя та шию, залишити на 15 хвилин. Далі змити прохолодною водою.

Випробуваних рецептів масок можна знайти дуже багато і відразу прочитати відгуки. Вибирайте те, що вам до душі!