Що ви ще не знали про догляд за шкірою

Що ви ще не знали про догляд за шкірою

Далеко не для всіх догляд за шкірою зрозумілий у всіх нюансах і подробицях, оскільки багато дівчат вважають за краще ознайомитися із засобами для догляду за шкірою обличчя і використовувати їх. При цьому не вдаючись в подробиці на якому рівні вони працюють і що дають шкірі. Це можна легко зрозуміти з питань, які задають клієнтки майстрам студії Надії Яскравої під час нанесення денного або вечірнього макіяжу (Київ). Без сумніву, ці питання вже більш професійного рівня, проте цікавитися ними стоїть.

У цій статті докладно розберемо те, яким повинен бути догляд за шкірою, щоб не нашкодити їй. Але ж і це не виключено. Можна так інтенсивно доглядати за шкірою, що це вже піде точно не на благо. Прикладом може бути, часте очищення шкіри влітку. Адже влітку сальними залозами виділяється більша кількість жиру, і це мало кому сподобається природно. Тому починається інтенсивна боротьба з жирним блиском і очищення шкіри спиртовими серветками, тоніком і т.д. Але натомість ви отримати лише ще більш інтенсивне виділення шкірного сала, оскільки буде спрацьовувати захисна реакція шкіри від пересихання. У цьому випадку вихід буде полягати в підборі якісного зволожуючого засобу.

Це лише один приклад помилки, які робляться без усвідомлення елементарної природи речей –механізмів захисту шкіри. Але є також і інші, нижче перераховано ще пару прикладів. Та намагатися викласти все це безглуздо, оскільки при вивченні структури шкіри і специфіки взаємодії з косметичним засобами, будуть спливати все нові і нові нюанси. Якщо ви, наприклад, захочете навчитися створювати новий образ і змінювати зовнішність, то досить пройти уроки макіяжу Київ, щоб зрозуміти основи. Що стосується, вивчення впливу косметичних засобів, то це процес може затягнутися і на все життя.

Отже, при догляді за шкірою обличчя не забувайте:

  • Не використовуйте демакияж, крем, тонік допустимо від різних виробників. Справа в тому, що бренди частіше випускають взаємодоповнюючу серію косметичних засобів. Так, в одному засобі більше акцент на вітаміни, в іншому на амінокислоти і т.д. Краще вибирати всі етапи догляду у одного бренду.
  • Не потрібно захоплюватися засобами для зволоження на основі гіалуронової кислоти, оскільки шкіра звикає до цього і потім перестане виділятися ця речовина, яка настільки необхідна для зволоження. Дайте якісь дні відпочинку від подібного роду засобів.
  • Не потрібно наносити засоби з гіалуроновою кислотою на ніч, оскільки вночі тож із зволоженням проблем немає, плюс шкіра відновлюється. Досить крему з вітамінним складом.
  • Якщо використовуєте скраби, то для сухої шкіри не потрібно це робити частіше, ніж раз на тиждень, а для жирної – два рази на тиждень.
  • Вибираючи засоби від зморшок, не варто відразу привчати шкіру до сильнодіючих компонентів. Краще починати з більш м'яких препаратів, які підійдуть для вашої вікової категорії і типу шкіри.
  • Наївно вважати, що є чарівні засоби, які за одне застосування зроблять вас молодше на 5-10 років. Однак зберегти молодість шкіри на довгі роки можливо, та при цьому не забувати, що свіже обличчя без зморшок (особливо, якщо вам вже виповнилося 30 років) – результат грамотного і постійного догляду.