Контурування обличчя в макіяжі

Контурування обличчя в макіяжі

Кардинальне перевтілення і зміна зовнішності потрібно дівчатам не завжди, в основному до таких заходів вдаються візажисти студії Надії Яскравої при створенні макіяжу для фотосесій або вечірнього. Оскільки днем ​​повноцінне контурування на обличчі буде виглядати важко і не дуже натурально, як би майстерно його не виконували. Однак для денного макіяжу можна використовувати полегшені варіанти даного прийому. Отже, контурування або, як часто можна почути, скульптування особи – це такий спосіб нанесення макіяжу, при якому контур обличчя стає більш рельєфним, саме обличчя більш виразне. Будь-які недосконалості коригуються і стають непомітними, а всі плюси підкреслюються в потрібному обсязі. Це справжнє мистецтво, а майстри, які творять це диво по праву вважаються справжніми скульпторами. Дуже часто дівчата і жінки перетворюються просто до невпізнання.

Спочатку, такий прийом використовувався для гриму кіноакторів, якщо працювати передбачалося при певному освітленні, або того вимагав образ. Гра світла і тіней робить свою справу і вигідно підносить обличчя акторів, які б недосконалості йому не були при цьому властиві. Деякі можуть сказати: «Навіщо стільки часу витрачати на нанесення тіней і розтушовку, якщо можна просто нанести тональну основу і замаскувати все, що потрібно?». Можна, але в цьому випадку обличчя стане схожим на маску, а в випадку з контурування зберігається жвавість, з'являється динаміка образу.

Якщо ви хочете нанести вечірній макіяж і застосувати при це контурування, то першим ділом вам потрібно визначитися з овалом обличчя, оскільки від його різновиди і будуть залежати всі наступні дії. Обличчя може бути круглим, овальним, квадратним, ромбовидним або трикутним. Буває відразу важко визначитися і є сумніви. Для цього випадку можна скористатися таким методом: підійдіть до дзеркала і обведіть помадою контур обличчя, а потім проаналізуйте отриману форму.

Для овального обличчя темним робляться зони під вилицями, а над ними повинні бути світлі тіні, підкреслені хайлайтером. Решта зони виділяються за таким правилом: все, що потрібно візуально зробити менше або заховати, потрібно затемнити, а все, що хочеться виділити або наблизити, має бути освітлені. І це стосується всіх типів обличчя

Для квадратного обличчя робиться витягування і звуження загального контуру, тобто максимально затемняются всі бічні частини обличчя. На щоки ж тіні потрібно наносити у вигляді витягнутого трикутничка, один з кутів якого лежить біля скроні. Можливо затемнення також крил носа.

Для круглого обличчя аналогічно проходять контуром по бічних частинах, але для зорового зменшення щічок, потрібно захвачувати для затемнення область майже біля носа. Взагалі кругле обличчя вважається відмінним мольбертом для моделювання, тут є де розгулятися і з тінями, і з відтінками, напівтонами і т.д.