Особливості весільного макіяжу

Особливості весільного макіяжу

Кінець літа і початок осені – це традиційно період весільних церемоній. Все більше наречених записуються на весільний макіяж в студії Надії Яскравої, взагалі ця тема наче витає в повітрі. Тому є всі підстави і маса приводів, щоб поговорити про весільний макіяж та його особливості. Весільний макіяж – це такий вид макіяжу, який займає проміжне місце між денним і вечірнім, і частіше за все має класичну спрямованість. Справа в тому, що весільні фото подарують пам'ять про весілля на все життя, і тут немає місця трендам або модним напрямкам. Вони змінюються кожні півроку, а ось пам'ять залишається на все життя. У разі класичного виконання, ви ніколи не прогадаєте і ні про що не будете шкодувати через 5 або 10 років. Класика завжди буде виглядати і актуально, і красиво.

Які основні функції весільного макіяжу? Він повинен підкреслювати молодість і природність нареченої, але і бути в міру виразним, щоб фотографії вийшли вдалими і красивими. При цьому макіяж повинен бути таким, щоб наречена виглядала надзвичайно і в кадрі, і за природних умов. Ось основні завдання весільного макіяжу, під силу з якими впоратися лише професіоналу.

Тон обличчя в весільному макіяжі – це те основне, на що потрібно звертати ретельну увагу. Тональний засіб повинен максимально зливатися з шкірою і виключаються будь-які видимі переходи в області його нанесення. Косметика повинна легко лягати на шкіру і виглядати настільки природно, наскільки це взагалі можливо. Щоб приховати недоліки шкіри, потрібно ретельно підійти до вибору маскувальних засобів, адже вони повинні приховувати недосконалості, а не залучати ще більше уваги. Для цього потрібне правильне нанесення – невеликим шаром, і максимально точно підібрати відтінок засобу. З тим, щоб скорегувати овал обличчя нареченої, використовують рум'яна в природній бежевій або рожевій палітрі відтінків. Щоб надати шкірі природне сяйво, можна використовувати спеціальну люмінесцентну косметику, яка в даний час на піку популярності. Є свої особливості і в тому випадку, якщо весілля проходить в жаркий літній період. Неодмінно потрібно подбати про те, щоб забезпечити захист весільного макіяжу від спеки за допомогою спеціального закріплювача.

Для того, щоб всі перераховані вище особливості і багато інших були враховані та підібрані відповідно до стилю вашого весілля, краще скористатися послугами майстра. Як правило, попередньо приїжджає візажист додому і проводиться пробний макіяж, це також можна зробити і в студії. В цьому випадку ви будете впевнені в правильності вибору і не доведеться переживати про те, наскільки підійде він вам чи ні, виходячи з вашого бачення образу. В день весілля часу в обріз, там вже не до експериментів. Для весілля все повинно бути ідеальним, макіяж в тому числі, тому краще підготуватися заздалегідь.