Подвійний акцент: кращі комбінації яскравих тіней і помади

кращі комбінації яскравих тіней і помади

Пройшли часи, коли візажисти вибирали виділити щось одне – очі або губи. Зараз пішла тенденція на подвійні акценти. Звичайно потрібно завжди розуміти, що до місця, а що ні. Навряд чи ви будете виглядати гармонійно з чорним «смокі» макіяжем очей і червоною помадою при прогулянці з малюком по парку. Але ж є варіанти, коли саме цей макіяж буде як не можна до місця. Коли приходять клієнтки в студію Надії Яскравої і говорять про свої побажання щодо вечірнього макіяжу, то приходиться іноді витрачати багато часу, щоб переконувати, що поєднання цих кольорів при подвійному акценті м'яко кажучи «не дуже». Тому хочеться присвятити статтю саме колірному поєднанню тіней і помади, коли хочеться зробити акцент і на очах, і на губах. Варіантів для гармонійного образу предостатньо, проте є й винятки, з якими краще не експериментувати. Виділяти потрібно дві зони грамотно, тоді ви ні в якому разі не будете виглядати безглуздо.

Деякі запропоновані варіанти можна вибрати, роблячи макіяж для фотосесій, інші будуть ідеальні для свята чи вечірки. Природно, що для макіяжу з подвійним акцентом потрібно подбати про правильний вибір тональної основи і нанесенні бази, щоб шкіра обличчя виглядала ідеально.

Червоний і золотистий. При виборі червоної помади, більшості дівчат хочеться уникнути яскравого макіяжу очей і обмежитися лише стрілками і тушшю. Однак можна розширити рамки і змінити підхід. Спробувати пограти з золотистими тінями. Звичайно в цьому випадку наряд повинен бути теплих тонів, або чорним. Золотисті тіні, нанесені на повіку вгорі та знизу, відразу створять враження чогось нового, образ заграє новими гранями, і ви собі неодмінно сподобаєтеся. Щоб зробити образ ще більш гармонійним, можна додати трохи золота на виступаючі зони обличчя, зокрема, вилиці.

Винний і бежевий. Вибираючи помаду винних тонів, спробуйте накласти на повіки бежеві тіні. Вони будуть згладжувати агресивність помади і робити образ в цілому більш м'яким. Макіяж очей при цьому може бути, як насиченим, так і напівпрозорим. Ще потрібно пам'ятати, що в разі такого поєднання і підводка повинна бути коричневою, щоб все було витримано в одному настрої. Якщо буде привід вибрати це поєднання для денного макіяжу, то звичайно потрібно зупинитися на матовій текстурі.

Рожевий і сріблястий. Однак серед дівчат є багато любительок рожевої помади. У разі її використання, можна підібрати тіні сріблястих відтінків. Можна вибрати сталеві тони або ж зупинитися на світлих, − це буде залежати від призначення макіяжу та вашого настрою.

Синій і рожевий. А для найсміливіших, які пристрастилися до синьої помаді, буде актуальний варіант використання рожевих тіней, причому тих, які йдуть в більш холодні тони. Гармонійно виглядатимуть і сині стрілки. Звичайно, даний спосіб не буде добре виглядати на діловій зустрічі, а ось на вечірках дуже навіть в тему.