Хромінг в макіяжі або ще один тренд з акцентом на природність

Хромінг в макіяжі

Багато хто міг бачити цей макіяж, але сприймати це за природне сяйво шкіри, оскільки при професійному виконанні хромінг практично непомітний на шкірі, але дає цікавий ефект. Це ще один різновид прийому для денного, а іноді і вечірнього макіяжу, який користується популярністю. Природно, ця тенденція не оминула і стороною клієнток студії Надії Яскравої, які все частіше вибирають саме такий макіяж. Що ж тренд на природність набирає ще більших обертів і навряд чи ця хвиля піде на спад у найближчому майбутньому. Саме тому прийшла пора розглянути особливість нанесення хромінга і випадки, коли найбільш актуально його використання.

Отже, основне завдання полягає в тому, щоб змусити шкіру сяяти. При правильному нанесенні і якщо їм не зловживати, то цілком можливе використання для щоденного макіяжу. Для такого ефекту використовують перламутрову помаду натуральних відтінків, бежевого кольору для нормальної шкіри, і світло-коричневої для засмаглої або дуже смаглявої. Однак перед самим хромінгом потрібно створити основу з ідеальним тоном, тільки в цьому випадку він буде виглядати ефектно і привабливо. Для цього ретельно маскувати кола під очима і будь-які почервоніння, потім вирівнюється тон шкіри. Варто відзначити, що вибираючи тональну основу, потрібно звертати увагу на те, щоб текстура була напівпрозорою, таким чином зберігається природність в макіяжі, і не буде спостерігатися ефекту обтяження. Далі беремо перламутрову помаду обраного відтінку і починаємо наносити на всі виступаючі області обличчя. Самий візуально привабливий ефект спостерігається, якщо наносити помаду на верхню частину скул, крила носа, і над верхньою губою. Якщо лоб красивий, з ідеальними пропорціями, то можливе нанесення на його нижню частину.

До помади вимог особливих немає, але бажано, щоб вона була м'якою текстури, адже в такому випадку вона буде легко наноситися, без проблем розподілятися на поверхні шкіри і дасть максимально природний ефект. Також потрібно пам'ятати, що нанесення помади є останнім штрихом в цьому виді макіяжу, тому після неї не потрібно наносити пудру або будь-який інший косметичний засіб. Виглядати цей макіяж буде ефектно і в якості денного, однак не в спеку, оскільки м'яке сяйво швидко змішається з жирним блиском. Тому найкраще використовувати, коли робиться вечірній макіяж, одягається гарна сукня, обличчя максимально відкрите, а перебувати передбачається весь вечір при інтенсивному освітленні. Якщо передбачається портретна зйомка або крупним планом, то можливе використання і в макіяжі для фотосесії. Втім, вам досить зробити хромінг один раз, щоб зрозуміти в яких випадках він буде ідеальний саме для вас.