Французький шарм: витончений макіяж для леді

витончений макіяж для леді

Якщо подумки уявити класичний образ француженок, то він в першу чергу буде асоціюватися з природністю, елегантністю та вишуканістю. Вони настільки вміло поєднують природний шарм і мінімум макіяжу, що часом здається, що вони взагалі не фарбуються. Вдень на вулицях Франції ви не помітите дівчину з макіяжем smoky eyes, оскільки це буде ознакою поганого тону або невихованості. Якщо француженки і ставлять акцент, то за допомогою червоної помади, не більше. Такий витончений макіяж для леді детально розбирається на уроках макіяжу від Надії Яскравої, а в цій статті розберемо основні його особливості та вибір косметики.

Витончений означає «ледве помітний», тобто макіяж є, але створюється враження, ніби його немає. Такий макіяж завжди викликає захоплення, оскільки підкреслює природну красу. Саме тому можна часто зустріти француженок, що поєднують недбалість і елегантність. Вся справа в тому, що вони не прагнуть до якогось ідеалу, а вважають, що краса кожної дівчини в її оригінальності. Якщо ж тягнутися до ідеалу, то всі стають схожі на близнюків, а як бути тоді з фарбами і різноманітністю, які так чарують чоловіків. Так, так справжні цінителі краси саме на унікальність звертають увагу, адже оригінальною бути потрібно мати талант і мудрість. Найпростіше повторювати, ніж розвивати своє неповторне. Така філософія поширюється на всі сфери життя, і саме відображення цього ми бачимо в макіяжі француженок.

Отже, все починається з догляду за шкірою. Француженки роблять акцент на натуральність складових, яких би витрат їм би це не коштувало. У них немає звички економити на догляді за своїм же обличчям. Що стосується нанесення тональних засобів та пудри для вечірнього або денного макіяжу, то вони зведені до мінімуму. Тональні засоби вибираються найлегшої текстури, навіть якщо вона приховає не всі недосконалості шкіри при цьому. Зрозуміло, що ні про який контуринг і мови бути не може.

Промальовування брів обмежується використанням олівця і туші. Француженки не прихильниці ідеального моделювання брів і виразного їх підкреслення. Тільки лише підкреслити те, що дано природою. А ось, що стосується помади, то вибираючи червоний колір, вони не замислюються про підходящий випадок або актуальність поєднання з одягом. Найцікавіше, що при доглянутій шкірі і при відсутності акценту на очах, така помада виглядає органічно і свіжо. При блідій шкірі, можуть бути використані злегка помітні рум'яна. Тобто, ви бачите, що такий витончений макіяж −навіть не аналог нашого натурального, а ще набагато легший і природніший. Багатьом жінкам при їх стриманій натурі і спокійному характері, дуже підходить такий макіяж, плюс до всього на нього йде мінімуму часу, що зручно. Для того, щоб виглядати привабливо, використовуються різні способи і шляхи досягнення, проте завжди вибір за вами! Вибирайте те, що максимально відповідає вашому внутрішньому стану.