Ефект від матової та глянцевої помади

Ефект від матової та глянцевої помади

У макіяжі губ основну роль грає помада, тому саме від її вибору і залежить кінцевий результат створюваного образу. Всі знають, що губна помада може бути матовою і глянцевою. За допомогою цих різновидів помад, можна отримати той ефект, який актуальний для моменту зараз. Ви хочете підкреслити форму губ, але при цьому виглядати скромно і стримано? Тоді слід звернути увагу на матову помаду. Для вечірнього макіяжу і більш виразного образу краще наносити саме матову помаду, теж саме рекомендується і в разі макіяжу для фотосесій. Під спалахом фотокамер, глянцева помада може спотворювати і форму губ, і об’єм, чого не скажеш про матовою. Але звичайно, відштовхуватися в першу чергу потрібно від бажаного ефекту. Якщо ви хочете візуально збільшити тонкі губи, то природно, глянцева помада буде найбільш правильним вибором.

Ось деякі правила і особливості використання матової і глянсової помади, поради на кожен день від майстра візажиста Надії Яскравої.

Глянцева помада привертає погляди багатьох через те, що красиво мерехтить, особливо при вечірньому освітленні або на сонці. Якщо потрібно просто збільшити губи, але не привертати уваги при цьому, тобто для денного макіяжу, то слід зупинити вибір на глянцевій помаді пастельних тонів. Бежеві, персикові, блідо-рожеві, світло-коричневі кольори дозволять відчувати себе комфортно, оскільки не будуть виглядати зухвало. Все-таки глянець в інших проявах – червоний, бордовий, бузковий, виглядає спокусливо на губах, і такі помади краще використовувати у вечірній час або для урочистих заходів. Глянцева помада для вечірнього макіяжу служить свого роду родзинкою. Якщо ж об’єм ваших губ не потребує збільшення, то краще уникати глянсовою помади в денний час, навіть нейтральних відтінків.

Матова помада є рівним і гладким покриттям, відрізняється бархатистою структурою, тому найчастіше асоціюється з акуратністю. Саме з цієї причини матові помади для роботи в офісі, або при наявності дрес-коду будуть справжнім порятунком. Вони свого роду надають строгість і нейтральність образу, але при цьому підкреслюють жіночність і витонченість. У вище перерахованих характеристиках і полягає найголовніша відмінність помад – матової і глянцевої. Що потрібно пам'ятати при нанесенні матової помади? Шкіра губ повинна бути ідеально доглянутою. Ніякої сухості, потрібно завжди пам'ятати про зволоження, а також регулярно користуватися скрабами. Адже будь-які нерівності або шорсткості матова помада тільки підкреслить, на відміну від глянцевої, яка найчастіше це маскує. Також слід пам'ятати, що в більшості випадків, матова помада візуально зменшує губи, тому таку помаду використовуйте з обережністю.

Вибираючи матову чи глянцеву помаду, читайте склад, не забувайте про якість, оскільки макіяж набагато простіше зіпсувати неякісної косметикою, ніж неправильно підібраними складовими.