Макіяж очей: олівець або підводка?

Макіяж очей: олівець або підводка?

Макіяж очей грає найважливішу та найбільш визначальну роль в будь-якому типі макіяжу. Якщо вам не подобається розріз ваших очей, все можна виправити за допомогою стрілок. Точно також, як і з виразністю і глибиною погляду. Макіяж очей робить просто незвичайні перевтілення, часом до невпізнання. Абсолютно неважливо, ви хочете собі денний, вечірній або весільний макіяж. Завжди першорядне значення відводиться макіяжу очей, а потім все інше. Дізнатися всі тонкощі створення образу, приховування недоліків і підкреслення переваг ви можете на уроках макіяжу від Надії Яскравої, а зараз ми поговоримо про те, наскільки актуальні олівець і підводка для виразності очей. Альтернатива одне іншому або це прекрасний взаємодоповнюючий дует?

Головна відмінність підводки від олівця полягає в тому, що у першій консистенція рідка, в той час, як другий варіант – це тверда форма. І це можна використовувати з вигодою новачкам, хто тільки вчиться малювати стрілки. Через те, що розмазати суху лінію досить складно, то і попрактикуватися в малюванні набагато простіше. Оскільки для використання рідкої підводки потрібно вміння, спритність і досвід. Плюси при використанні можна знайти в першому і другому варіанті аналогічно, як і мінуси. Наприклад, підводка через рідкий стан набагато більше схильна до розмноженню мікробів, роздратування і алергії також виникають частіше. Звісно багато що залежить від виробника, але якщо розглядати олівець і підводку одного бренду, то саме такі відмінності можуть бути. При цьому не слід забувати про тонку і витонченулінію, яка можлива тільки з підведенням. Олівець набагато складніше підібрати, ніж підводку. Якщо в підводці ви найчастіше орієнтуєтеся на товщину щіточки, то в олівці можливі численні варіанти в сторону м'якості або твердості стрижня і плюс якості його складу.

Одні дівчата вважають за краще користуватися виключно підведенням або олівцем, другі комбінують їх або ж чергують, а треті взагалі малюють стрілки тінями за допомогою спеціального пензлика. Тому однозначну відповідь дати складно, все залежить від уподобань представниці прекрасної статі. Що стосується середовища професіоналів, то візажисти в більшості випадків вважають за краще наносити на верхню повіку підводку, а контурний олівець – на нижню. Можна відзначити ще одну особливість у виборі олівця і підводки. Якщо вам потрібно зробити денний макіяж на роботу, навчання, тобто повсякденний, то тут акцент робиться на легкість і натуральність. Вітаються ледь помітні тонкі стрілки і злегка підкреслені очі. Саме в цьому випадку підводка походить просто ідеально. Що стосується макіяжу вечірнього, то без олівця буде складно обійтися, оскільки з ним можна набагато швидше і ефектніше підкреслити очі. Дивіться на свій настрій, переваги, ситуацію, призначення макіяжу і робіть свій вибір, в цьому випадку ви ніколи не помилитеся!