Тіні та колір очей

Тіні для повік будуть не так важливі в денному повсякденному макіяжі, але зовсім інше значення набувають при макіяжі для фотосесії або при створенні образу для вечірки. Зараз тіні випускаються не тільки в досить різноманітної палітрі, що можна розгубитися, але ще бувають різної текстури і різного складу, що визначає їх властивості. Щодо останнього, то залишимо це на потім, а в цій статті розглянемо які кольори рекомендовані для власниць сірих, блакитних, зелених, карих, чорних очей. Нижче можете прочитати практичні поради від майстра візажиста Надії Яскравою.

Звичайно при виборі сукні цікавого насиченого кольору дуже хочеться дівчатам підкреслити таке вбрання тінями, наносячи макіяж (Київ). Однак орієнтуючись на одяг, можна і помилитися, в той час, як при виборі тіней під колір ваших очей, ви ніколи не прогадаєте. Особливо чітко це може підкреслити арт візаж, макіяж для фотосесії, якщо передбачається зйомка портретна або крупним планом. У цьому випадку особливо важливо ретельно підібрати колір тіней для повік, адже за допомогою них можна підкреслити, виділити красу очей або зіпсувати весь образ. В останньому випадку доведеться сподіватися тільки на вдалу обробку фото і ретуш, що може виправити ситуацію з невдало підібраним макіяжем.

При підборі кольору тіней для повік, самими універсальними вважаються сірі або сіро-блакитні райдужки очей. Для них підійде більшість наявних відтінків тіней. Винятком вважаються соковиті відтінки зеленого або тону, що збігаються з природним кольором очей (насичений сірий або блакитний), через що виразність їх може зводиться до нуля.

Для власниць блакитних очей часом складно підібрати потрібний відтінок тіней, проте безпрограшним варіантом буде вибір кольору, на один тон світліше або темніше райдужки очей. Часто виходить гармонійне поєднання з ніжно-ліловими або рожево-кораловими відтінками. Для додання погляду виразності додатково можна скористатися для нижньої повіки олівцем. Для натурального макіяжу краще скористатися ніжними небесними відтінками.

Власниці зелених очей також мають деяку перевагу універсальності, однак цей колір райдужки теж може бути різним. Наприклад, для темно-зелених очей підійдуть практично всі відтінки, дуже полюбляють тони – оливковий, світло-рожевий, кораловий, персикові, різні відтінки бежевого. Настійно рекомендується уникати синього кольору, який взагалі мало кому йде. А ось, якщо у вас світло-зелені очі, то зверніть увагу на тіні світло-коричневі, персикові, ніжні салатові. Головне при цьому, щоб колір очей не виглядав блякло на тлі тіней.

Всім, у кого карі або чорні очі, слід звернути увагу на коричневу палітру тіней. Винятком будуть зелені, сині, фіолетові тони, які будуть виглядати не дуже гармонійно, якщо не буде інших сприяючих показників зовнішності (волосся, одяг, тип шкіри і обличчя). Слід зазначити про цікаве поєднання карих очей і рожевих тіней. Вони максимально підійдуть і будуть гармонізувати саме з цим типом очей.