Догляд за віями

Догляд за віями

Вії настільки впливають на виразність погляду і красу жінки, що окремо для них можна виділити цілу статтю. Багато клієнток студії Надії Яскравої, які звертаються за послугою моделювання брів, завжди цікавляться як можна доглядати в домашніх умовах за віями. Якщо з доглядом за бровами все більш-менш зрозуміло, то у випадку вій виникає багато питань. Як зробити вії густішими і пухнастими? Чому вії випадають? Які засоби по догляду існують для вій? Це цілком природні запитання, які можуть виникати у жінок, тому розберемося з цією темою детальніше. Тим більше, що проблеми з віями зустрічаються набагато частіше, ніж з бровами. Навіть можна сказати по-іншому: стан вій частіше не влаштовує їх власниць, ніж стан брів.

При випаданні вій слід виключити внутрішні порушення або захворювання, оскільки аналогічно випаданню волосся, це може свідчити про якісь збої в організмі або нестачу вітамінів. Щодо зовнішніх заходів, то тут важливо пам'ятати про необхідність змивати косметику перед сном. Адже вії жінки фарбують найчастіше. Так, наприклад, для літнього денного макіяжу цілком достатньо нанести туш на вії і блиск на губи, щоб виглядати привабливо і святково. Влітку загар робить свою справу, перетворюючи шкіру на більш привабливу та екзотичну, тому з макіяжем все простіше.

Найкращими друзями вій вважаються натуральні олії. І найпростішим і доступним є рицинова олія, яку можна купити в аптеці. Про цей засіб знають багато, але часто забувають про нього, замість того, щоб радіти результату. Можна наносити на ніч на вії. Справа в тому, що вдень ​​це дещо ускладнено, оскільки при попаданні в очі рицинова олія пече, що викликає  дискомфорт. Вночі це зводиться до мінімуму. Якщо хочеться додати більше здорового блиску і підживити вії, то додайте до олії кілька крапель розчину віт. А та Е. Деякі дівчата вважають за краще використовувати суміш рицинової і реп'яхової олій, додавши в суміш кілька крапель соку алое. При такому догляді, якщо не забувати наносити засіб щоночі на вії, за місяць можна домогтися цілком помітного поліпшення.

Не менш корисне для вій масло обліпихи. Воно робить їх м'якими, пухнастими, також можливе застосування в комбінації з іншими рослинними оліями. Ними можуть бути персикова, мигдальна, кокосова, виноградних кісточок, оливкова, лляна та ін.

Ще одним засобом для поліпшення стану вій та шкіри навколо очей є використання лікувальних відварів. Можна змішувати в рівних частинах шавлію, ромашку, календулу, чай, заварювати і прикладати такий компрес на очі на 15-20 хвилин. Використовувати відвар потрібно теплим, аналогічно температурі тіла.

Як і в усьому, тут важливо регулярне застосування для більш вираженого результату. Не забувайте користуватися перерахованими рекомендаціями і завжди будьте чарівні!