Особливості макіяжу при навислих повіках

Особливості макіяжу при навислих повіках

Всі ми є унікальними за своєю природою і зовнішність завжди про це нагадує. Немає однакових очей, губ, будь-яка з особливостей зовнішності підкреслює індивідуальність. У цьому можна легко переконатися навіть по потоку клієнток в студії візажу Надії Яскравої, коли робиться денний, весільний макіяж або будь-який інший. Кожен раз переконуючись в неповторності і унікальності людської натури. І ось сьогодні захотілося торкнутися теми навислих повік і особливостей макіяжу в цьому випадку. Ні в якому разі не потрібно вважати це проблемою, швидше ваша особливість, яку правильно підкресливши можна перетворити в гордість. Не варто вигадувати комплекси на рівному місці, адже стільки актрис і моделей можуть похвалитися такою родзинкою. Краще з них і брати приклад.

Природно, що в цьому випадку макіяж буде мати свої особливості. Розберемо основні його етапи та акценти. Почнемо з того, що зробимо більш правильну форму брів. Якщо хочете зробити навислу повіку менш помітною, тоді потрібно зробити акцент на бровах. Потрібно надати їм виразність та ідеальну форму. Моделювання брів направлено на те, щоб їх кінець максимально підняти, таким чином і опущені лінії будуть виглядати спрямованими вгору. Подібний прийом з бровами взагалі освіжає обличчя, робить його більш молодим, іноді взагалі юним.

У дівчат з навислими повіками завжди є проблема з тінями, вони дуже мало тримаються після нанесення і швидко зникають за складкою. Багато виробників пропонують вирішити цю проблему, використовуючи спеціальну основу. В цьому випадку тіні не будуть скатуватися, а також гарантовано легке нанесення і розтушовування. Промальовування повік часто роблять за принципом «все, що необхідно заховати, краще затемнити», однак при цьому важливо не перестаратися. У тіней неодмінно повинна бути матова структура, а кольори бажано холодні (сірі, попелясто-коричневі). Розтушовуючи тіні по складці, ви немов ховаєте її всередину, а очам надаєте глибину. Малопомітна димка по нижньому краю вій зробить візуально очі більше.

Ще однією особливістю макіяжу для нависли повік, є використання виключно стійких текстур олівця або підводки. Адже в іншому випадку лінії або розпливуться, або проявляться під бровами. Очі слід підводити по лінії росту вій, максимально наближаючись до коріння, а потім злегка розтушувати з боку зовнішніх куточків. Свіжість погляду легко можна зробити, скориставшись світлими відтінками тіней для нанесення на рухому частину століття і трохи під бровами.

Ще однією запорукою правильного макіяжу для навислих повік є виразність і обсяг вій. Довгі вії відмінно приховають складку, і зроблять очі більш виразними. Можна побачити безліч прикладів, коли на допомогу приходять накладні вії, при цьому можна наростити тільки в куточках, пучками або на всю довжину лінії вій. Це все індивідуально, і потрібно стежити, щоб вони виглядали гармонійно і природно вписувалися в образ.