Роль рум'ян у макіяжі

Роль рум'ян у макіяжі

Без рум'ян макіяж не буде виглядати повноцінним та завершеним. Аналогічно тому, як моделювання брів здатне зробити зовнішність більш виразною, так і рум'яна своєю наявністю здатні освіжити обличчя, навіть якщо и втомлені. Згідно зі спостереженнями, за тими клієнтками, які звертаються в студію Надії Яскравою, велика частина жінок не зовсім правильно наносять рум'яна.

Але ж рум'яна не просто завершують образ, вони можуть коригувати овал обличчя при грамотному їх використанні. І до таких ефектів можна віднести візуальне зменшення повноти обличчя, бажання зробити обличчя худіше і позбутися від другого підборіддя. На сучасному ринку можна знайти безліч відтінків рум'ян, не кажучи вже про виробників. Найпоширенішими кольорами є рожевий, персиковий, темно-бежевий, теракотовий, морквяний, відтінки бордового. Яким би ваш колір не виявився, все дуже індивідуально і залежить від вашого кольоротипу, а також особистого відчуття того чи іншого кольору. Рум'яна можна наносити навіть під настрій. Адже абсолютно будь-який колір несе певний посил і має свій характер. Умовно всю існуючу палітру рум'ян можна розділити на юність, молодість і зрілість. При цьому не слід таку класифікацію розуміти, як прив'язку до віку. Швидше це можливість наносити відтінки рум'ян, відповідні того віку, який ви хочете продемонструвати оточуючим. Ви веселі, легкі і переповнені планів на майбутнє? Тоді варто звернути увагу на молодіжну палітру, орієнтовану на юність. А це все відтінки, які мають світлі кольори, пронизані світлом. Якщо сьогодні ви себе асоціюєте з енергійною молодістю, то вибирайте теплі, насичені, активні кольори, наприклад, рожевий або персиковий. Ну а для зрілості найактуальніші бордові і теракотові рум'яна.

У денному макіяжі важливо не перестаратися з інтенсивністю нанесення рум'ян. Чого не скажеш у разі макіяжу для фотосесій. Тут буде дуже складно це зробити, оскільки освітлення під час зйомки, «з'їдає», зводить до мінімуму працю візажиста. Те, що вам поблизу здається зухвалим і занадто виразним, на фото буде виглядати досить гармонійно. Що стосується дилеми у виборі відтінку, наприклад, персикового або рожевого, то завжди потрібно орієнтуватися на колір губ. Яку помаду ви вибрали для сьогоднішнього перевтілення? Від цього і відштовхуйтеся. Якщо ж захотілося губи взагалі не фарбувати, то тоді для рум'ян безпомилковим буде теплий рожевий колір, який вважається більш універсальним.

Як наносити рум'яна? Вони наносяться на виступаючу частину щік, можна часто чути ще таку назву цього місця, як «яблучка». Справа в тому, що саме тут завжди утворюється натуральний рум'янець. Просто посміхніться собі в дзеркало, ви відразу визначите де сама виступаюча частина. Саме на неї і наноситься найінтенсивніший колір, а далі вже робиться розтушовка в сторону скул. Кисть підбирається індивідуально: кому з якою зручно працювати. Непогано себе зарекомендували кисті зі змішаним ворсом - натуральним і синтетичним.