Блог ua

Макіяж під різний тип очей
07 вер. 2016

Макіяж під різний тип очей

Макіяж, виконаний професійним візажистом студії Надії Яскравої, здатний змінити зовнішність до невпізнання, при цьому велика частина перевтілення доводиться на очі. Оскільки, очі – це те, на що ми в першу чергу звертаємо увагу і в макіяжі їм приділяється чимало часу. Навіть якщо потрібно зробити весільний макіяж максимально природним, все-одно очі фарбуються повноцінно, іноді навіть більш ретельно, ніж при звичайному макіяжі, просто для роботи майстер вибирає натуральні відтінки. Одним потрібно скорегувати форму, а наприклад, жінкам у віці потрібно вже вміти приховувати перші ознаки старіння, що в першу чергу проявляється саме в області очей.

Детальніше...

Чи виправдовує себе відмова від косметики?
02 вер. 2016

Чи виправдовує себе відмова від косметики?

Тема відмови від косметики стає все більш актуальнішою. Навіть, якщо порівняти ставлення до декоративної косметики 5-6 років тому і зараз, то можна побачити зміни. Хоча якість косметики при цьому зростає, і до нього пред'являються все більш жорсткі вимоги. Але тим не менш, змінюється настрій у масах. Це можна навіть помітити по клієнткам студії Надії Яскравої, які все частіше замовляють вечірній макіяж, або той же денний в максимально натуральному виконанні. Так навіть якщо подивитися навколо на красунь, то можна помітити зміни в акцентах. Ну і врешті-решт, зараз ще поки літня пора, і всі хочуть дати можливість шкірі відпочити.

Детальніше...
лікнеп у сфері краси
26 серп. 2016

Навчання макіяжу – лікнеп у сфері краси

Навіщо потрібно навчатися макіяжу? Що це дає? Ці та багато інших питань будуть висвітлені в даній статті. Особливо актуально буде ознайомитися з цим матеріалом всім тим, хто бажає взяти уроки макіяжу (Київ) у фахівців студії Надії Яскравої.

Детальніше...